چهارشنبه 29 دی 1400   08:12:08
13:401400/4/7

نوسازی مرکز سلامت کار و درمانگاه مرکزی وزارت نفت

مرکز سلامت کار و درمانگاه مرکزی وزارت نفت پس از تکمیل مراحل نوسازی و تأمین تجهیزات جدید به بهره‌برداری رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت امروز (دوشنبه، 7 تیر) در آئین بهره برداری از مرکز سلامت کار و درمانگاه مرکزی وزارت نفت، ضمن قدردانی از کسانی که با همکاری و فداکاری خود موجب به ثمر رسیدن این پروژه شدند، گفت: ما تلاش می کنیم با درسی که از همه گیری ویروس کووید 19 گرفتیم، مراجعات به مراکز درمانی را هدفمند و از ازدحام مراکز درمانی کم کنیم. باید با همکاری مدیران صنعت نفت فرآیندی تعریف شود که کارکنان صنعت نفت پس از خروج از محیط کار، در یک بازه زمانی مشخص کار درمانی خود را به اتمام رسانده و به محیط کار بازگردند. 

سیدمهدی هاشمی تاکید کرد: بهداشت و درمان صنعت نفت مسئول رسیدگی به 6500 پرونده سلامت کار کارکنان ستادی 4 شرکت اصلی صنعت نفت است و تعداد مراجعات روزانه به پزشکان بسیار بالاست؛ با فرهنگ سازی درست می توانیم مراجعات را هدفمند و از مراجعات غیر ضروری جلوگیری کنیم. 

معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور تولید نیز در این مراسم با اشاره به حمایت های مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از اتمام این پروژه، گفت: اگر یک موفقیتی حاصل می شود، نتیجه کار تیمی است و تمام اعضای تیم در آن موفقیت موثر هستند. این پروژه نیز با حمایت های مدیرعامل و مدیر منابع انسانی، کار اجرایی مدیریت طرح های عمرانی مناطق نفت خیز و همدلی، همکاری و فداکاری های مدیران بهداشت و درمان و کارکنان درمانگاه صورت پذیرفت. 

فرخ علیخانی افزود: با اتمام این پروژه 120 متر به فضای درمانگاه مرکزی افزوده و تلاش شد تا بهترین شرایط برای همکاران محترم ایجاد شود.

سعید میرلوحی، رئیس مرکز سلامت کار و درمانگاه مرکزی وزارت نفت نیز در این مراسم از تلاش های همکاران خود در طی فرآیند تعمیرات و بهسازی این درمانگاه قدردانی و تصریح کرد: در این مدت همکاران من برای معاینات دوره ای کارکنان صنعت نفت به صورت سیار به ساختمان های مختلف وزارت نفت مراجعه و تلاش کردند به بهترین نحو ممکن کار خود را انجام دهند. 

وی تشریح کرد: تصمیم داریم به نحوی به مراجعان خدمات ارائه دهیم که افراد به صورت هدفمند به مرکز درمانی مراجعه کنند و آگاه باشند مطابق با نوع و شدت بیماری خود بهترین خدمات را دریافت خواهند کرد و برای رسیدن به این هدف به همکاری مدیران صنعت نفت نیازمندیم. 

محمدرضا کاظمی آشتیانی، رئیس بیمارستان نفت تهران نیز در این مراسم هدف بهداشت و درمان صنعت نفت را ارائه خدمات کمی و کیفی مناسب درمانی در شان کارکنان و بازنشستگان صنعت نفت دانست و گفت: در درمانگاه مرکزی، خدمات مربوط به طب کار، معاینات دوره ای و اورژانس سرپایی ارائه می شود و با ارائه هرچه بهتر این خدمات به بیمارستان صنعت نفت کمک می کند.  

3/21673
کلمات کليدي
درمانگاه مرکزی وزارت نفت، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، خدمات درمانی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تكمیل و تجهیز بیمارستان اهرم با حمایت شرکت ملی نفت ایران‌
بررسی وضعیت خدمات درمانی نفت در منطقه عملیاتی خانگیران
همگام‌سازی سیاست‌های بهداشت و درمان با جهت‌گیری‌های کلان صنعت نفت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 29 دی 1400 00:26:23
nioc