سه‌شنبه 27 مهر 1400   19:01:51
07:411400/4/16
مدیرعامل شرکت نفت و گاز غرب:
ابعاد حادثه چشمه‌خوش در حال بررسی است

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با تسلیت به خانواده جان‌باختگان حادثه چشمه‌خوش، اعلام کرد: انفجار لانچر هنگام عملیات توپکرانی خط لوله انتقال نفت چشمه‌خوش به اهواز علت حادثه بوده و ابعاد دقیق آن در حال بررسی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی رضایی در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما در محل حادثه، افزود: این حادثه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز (سه‌شنبه، ۱۵ تیرماه) و حین انجام عملیات تعمیرات اساسی خط لوله انتقال نفت چشمه‌خوش به اهواز در ۴۰ کیلومتری شهرستان شوشتر روی داد.

وی گفت: در این حادثه، سه نفر از کارکنان جان خود را از دست دادند که دو نفر از همکاران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب و یک نفر از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران بودند، چهار مصدوم این حادثه هم بلافاصله به بیمارستان نظام مافی شوش منتقل شدند که دو نفر مرخص شده‌اند و حال عمومی دو نفر دیگر هم مساعد است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب با تسلیت این حادثه دردناک به خانواده جان‌باختگان و خانواده بزرگ صنعت نفت، از ابراز همدردی و دستور رسیدگی فوری که از سوی وزیر نفت، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران صادر شد قدردانی کرد و گفت: نمایندگان نفت در حال عزیمت به منطقه هستند و ابعاد حادثه به‌طور دقیق بررسی می‌شود.

2/31778
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، چشمه خوش، انفجار
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تحقق برنامه تولید نفت و گاز غرب در نیمه نخست ۱۴۰۰
پایان تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار
  • 1400/7/8 پنجشنبه پایان تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار
    تعمیرات اساسی منطقه عملیاتی تنگ بیجار با هدف افزایش ضریب اطمینان تجهیزات فرآیندی، صیانت از سرمایه‌های ملی و حفظ توان تولید گاز غرب کشور در زمستان طي مدت زمان کمتر از یک ماه با موفقیت پایان یافت.
انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی شیرهای ایمنی درون‌چاهی در نفت و گاز غرب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 27 مهر 1400 17:09:10
nioc