پنجشنبه 30 دی 1400   03:34:38
13:551400/5/21
کرباسیان:
روند واکسیناسیون کارکنان عملیاتی شرکت ملی نفت شتاب می‌گیرد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت کارکنان در برابر ویروس کرونا و متعاقب آن تولید پایدار نفت و گاز در مناطق عملیاتی، اظهار کرد: واکسیناسیون کارکنان عملیاتی شرکت ملی نفت در سکوهای دریایی از دو هفته گذشته آغاز شد و در این مسیر تمام امکانات نفت در خدمت شتاب بخشی به روند واکسیناسیون است.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی NIOC، مسعود کرباسیان با بیان اینکه روند تزریق واکسن کرونا به کارکنان عملیاتی در بخش دریایی شرکت نفت و گاز پارس و شرکت نفت فلات قاره ایران از دو هفته گذشته سرعت خوبی داشته است، تصریح کرد: در ادامه به منظور پوشش کامل واکسیناسیون کارکنان عملیاتی شاغل در جزایر نفتی و عسلویه، با پیگیری ها و تعاملاتی که با وزارت بهداشت صورت گرفت، سهمیه های لازم اختصاص یافت و از روز سه شنبه (19 مردادماه) تزریق واکسن در این مناطق نیز آغاز شده است.

وی افزود: با تکمیل و افزایش تعداد پایگاه ها در مناطق عملیاتی، روند واکسیناسیون در روزهای آتی سرعت بیشتری خواهد گرفت و این خدمت شامل تمام کارکنان شاغل در مناطق عملیاتی (رسمی، قراردادی، پیمانکاری) می شود.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران خاطرنشان کرد: برای خدمت رسانی به کارکنان پرخطر در ستاد نیز برنامه ریزی لازم انجام شده است و به زودی این گروه هدف نیز تحت پوشش واکسیناسیون قرار خواهند گرفت؛ همچنین برای افزایش خدمت رسانی، مرکز واکسیناسیون در تهرانسر با حمایت نفت به بهره برداری خواهد رسید.

کرباسیان افزود: تعامل و هماهنگی های خوبی با وزارت بهداشت برای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در جهت خدمت رسانی در سنگر مبارزه با کرونا صورت گرفته است و این خدمات از سوی نفت ادامه خواهد داشت.

وی در پایان از تلاش ها و پیگیری های فرخ علیخانی، معاون تولید شرکت ملی نفت ایران در زمینه برنامه ریزی برای جلوگیری از شیوع کرونا در مناطق عملیاتی و افزایش سرعت واکسیناسیون تقدیر و تشکر کرد.

2/31992
کلمات کليدي
مسعود کرباسیان، واکسیناسیون، کرونا، شرکت ملی نفت ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تکمیل ۱۵۵ پروژه‌ مسئولیت اجتماعی در عملکرد ۱۰۰ روزه شرکت ملی نفت ایران
امور مالی نفت، نگاهی جامع، ملی و مسئولانه به تامین منابع مالی کشور دارد
ضرورت بازنگری امور حقوقی در قراردادهای نفتی
  • 1400/9/11 پنجشنبه ضرورت بازنگری امور حقوقی در قراردادهای نفتی
    مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه ماموریت مدیریت امور حقوقی پیچیدگی‌های زیادی دارد و حساس به زمان است، گفت: ضرورت دارد امور حقوقی با بررسی نظرات نخبگان و کارشناسان در قراردادهای نفتی بازنگری‌های لازم را انجام دهد.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 29 دی 1400 22:33:00
nioc