یکشنبه 5 تیر 1401   06:19:21

پیام خداحافظی مسعود کرباسیان از کارکنان شرکت ملی نفت ایران

مسعود کرباسیان، مدیرعامل پیشین شرکت ملی نفت ایران در پیامی از کارکنان این شرکت خداحافظی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در پیام کرباسیان آمده است:

«بسمه تعالی
همکاران و دوستان عزیز
هفته دفاع مقدس بر همکاران گرانقدر که همیشه ایام، سنگرداران و مدافعین حریم مقدس کشورعزیزمان بوده اید گرامی باد.

امروز پس از نزدیک به سه سال همراهی و همدلی در کنار شما همراهان گرامی وظیفه ای که بر دوش داشتم را به پایان رساندم. پروردگار منان را شاکرم که تکلیفی بر عهده اینجانب قرار گرفت تا افتخار همنشینی با شما همکاران شریف صنعت نفت را داشته باشم. در این مدت با کمک هم، دست در دست و گام به گام، فراز و نشیب های زیادی را با سربلندی پشت سر گذاشتیم و به موفقیت های بزرگی نایل شدیم. این همه جز با تلاش، غیرت و استواری شما همکاران عزیز و پشتیبانی خانوده های ارجمندتان امکان پذیر نبود و من از صمیم قلب از شما عزیزان سپاس گذارم و قدردان زحمات شما هستم.

در این مدت که فشار تحریم های ظالمانه و یکجانبه آمریکا بر صنعت نفت از هر زمانی در تاریخ تحریم های علیه این صنعت بیشتر بود، تلاش شما همکاران و هم دلی و سخت کوشیتان باعث شد سرمایه گذاری و توسعه زیرساخت های صنعت نفت و گاز، توسعه میادین مشترک، انجام طرح بزرگ ملی و استراتژیک انتقال نفت گوره به جاسک، حمایت از تولید داخلی، همکاری با شرکت های دانش بنیان، رتبه برتر جهانی در اکتشاف، ساماندهی و ایجاد انضباط مالی، برنامه ریزی و اجرای طرح نگهداشت و افزایش تولید، صادرات نفت، میعانات گازی و فرآورده های نفتی به خوبی پیش رود و بسیاری از اهداف بزرگ شرکت تحقق یابد که آینده بر تلاش ها و مجاهدت شما گواهی خواهد داد و جلوه بیشتری خواهد یافت.

در پایان برای شما عزیزان از خداوند متعال سعادت، بهروزی و توفیق روزافزون مسئلت دارم. شما را به خدا می سپارم و تمنا دارم چنانچه کاستی و یا قصوری از بنده دیده اید، بر من ببخشید و حلال کنید. از شما عزیزان تقاضا دارم در این راه پرفراز و نشیب که در پیش روست همچنان به تلاش خود برای عزت کشور عزیزمان و اعتلای صنعت نفت ادامه داده و همچون گذشته در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنید. به یاد داشته باشید که این وعده الهی است که "والذین جاهدو فینا لنهدینهم سبلنا" خداوند پشت و پناهتان وتقوای الهی چراغ راهتان باد.»

2/32166

 
کلمات کليدي
مسعود کرباسیان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
روند واکسیناسیون کارکنان عملیاتی شرکت ملی نفت شتاب می‌گیرد
  • 1400/5/21 پنجشنبه کرباسیان: روند واکسیناسیون کارکنان عملیاتی شرکت ملی نفت شتاب می‌گیرد
    مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت کارکنان در برابر ویروس کرونا و متعاقب آن تولید پایدار نفت و گاز در مناطق عملیاتی، اظهار کرد: واکسیناسیون کارکنان عملیاتی شرکت ملی نفت در سکوهای دریایی از دو هفته گذشته آغاز شد و در این مسیر تمام امکانات نفت در خدمت شتاب بخشی به روند واکسیناسیون است.
آغاز عملیات بارگیری نخستین محموله صادراتی نفت ایران از جاسک و دریای عمان/ رونق منطقه جاسک و سواحل مکران شتاب می‌گیرد
طرح ملی انتقال نفت گوره - جاسک با حضور رئیس‌جمهوری به‌بهره‌برداری رسمی می‌رسد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 4 تیر 1401 20:01:33
nioc