دوشنبه 15 آذر 1400   04:08:25
14:031400/7/7

تکمیل ۷ پروژه مهندسی نفت و ساختمان در شرکت نفت مناطق مرکزی

مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از تکمیل هفت پروژه در قالب احداث محل چاه و نصب تسهیلات سرچاهی و ساخت خطوط لوله جریانی با ۷۷۸ میلیارد ریال اعتبار و ۵ میلیون یورو خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پیمان ایمانی درباره ضرورت اجرای این پروژه‌ها گفت: پروژه‌های یادشده به‌منظور نگهداشت و تولید صیانتی در شمال شرق، جنوب و غرب کشور در ۶ ماه نخست امسال در شرکت‌های تابع به مرحله اجرایی رسیده و تحویل شرکت‌های بهره‌بردار شده است.

وی به هشت پروژه در حال اجرای این شرکت نیز اشاره کرد و افزود: پروژه‌های جاری نیز با موضوع تولید زودهنگام و تهیه کالا و نصب و اجرای تسهیلات سرچاهی و احداث خطوط لوله جریانی، با اعتباری بالغ بر ۴ هزار و ۹۰ میلیارد ریال و اعتبار ارزی ۳۳ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو در حال اجرا قرار دارند.

بر اساس این گزارش، ایمانی مهم‌ترین نقطه قوت پروژه‌ها را اجرای آن به‌دست متخصصان ایرانی برشمرد و تصریح کرد: با همت و توان متخصصان داخلی و در شرایط تحریم و شیوع گسترده ویروس کرونا، پروژه‌های یادشده بر اساس جدول زمانی و با رعایت استانداردهای لازم در دستور کار قرار گرفته‌اند و با تکمیل هفت پروژه و انجام هشت پروژه دیگر، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران خود را مهیای تأمین سوخت زمستانی و انجام تعهدهای تکلیفی می‌کند.

1/32203

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، مدیریت مهندسی و ساختمان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
اجرای 4 پروژه پژوهشی جديد در دستور کار شرکت نفت مناطق مرکزی ایران
احداث ایستگاه‌های تقویت فشار هما، وراوی و مرکز تفکیک تابناک شتاب می‌گیرد
زاگرس جنوبی نقش اثرگذارتری در تامین گاز کشور ایفا می‌کند
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
یکشنبه 14 آذر 1400 14:29:25
nioc