یکشنبه 14 خرداد 1402   03:21:23

تحقق برنامه تولید شركت نفت و گاز آغاجاری در نیمه نخست امسال

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری از تحقق افزون بر ۱۰۰ درصدی برنامه تولید نفت این شرکت در نیمه نخست امسال خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، پژمان قضائی‌پور در نشست پیش بینی تولید شرکت بهره‌برداری نفت وگاز آغاجاری، گفت: این شرکت یکی از شرکت‌های مهم عملیاتی تابع مناطق نفت‌خیز جنوب است که با ۴۸ واحد عملیاتی، راهبری تولید از ۸ میدان نفتی را بر عهده دارد.

وی ضمن برشمردن چالش‌های موجود، بازنگری در ساختار سازمانی، نوسازی تجهیزات و تاسیسات بنیادی از جمله خطوط لوله و توسعه ناوگان حمل و نقل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری را خواستار شد و اظهار امیدواری کرد با این تغییر رویکرد در سطح مدیریت شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اتفاقات خوبی محقق خواهد شد.

قضائی‌پور گفت: با تلاش همکاران در مدیریت‌های فنی و عملیات، برنامه تولید نفت خام این شرکت در نیمه نخست امسال به میزان ۱۰۲ درصد محقق شد.

در این نشست که به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور علیرضا دانشی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و مدیران و روسای این شرکت برگزار شد، وضعیت میادین و میزان تولید  نفت و گاز و همچنین چالش‌های تولید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

1/32281

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، تولید نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
صرفه اقتصادی قابل توجه با انجام عملیات تعمیراتی بدون دکل در چاه ۱۰۳ رگ‌سفید
مشارکت نفت‌خیز جنوب در جلوگیری از سوزاندن گازهای اسیدی بیدبلند خلیج فارس
ظرفیت تولید روزانه نفت در استان فارس به ۶۰ هزار بشکه می‌رسد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 11 خرداد 1402 16:01:33
nioc