یکشنبه 5 تیر 1401   07:23:11
در ۷ ماه نخست امسال محقق شد
بهره‌برداری از ۱۷۸ پروژه مسئولیت اجتماعی از سوی شرکت ملی نفت ایران

مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران از ابتدای امسال تاکنون، ۱۷۸ پروژه مسئولیت اجتماعی به ارزش ۲۶۴ میلیارد تومان را تکمیل و افتتاح کرده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پروژه‌های ورزشی و خدماتی بیشترین سهم را از میان پروژه‌های تکمیل‌شده مذکور به خود اختصاص داده‌اند، به‌طوری که در این مدت، ۷۱ پروژه ورزشی و ۷۰ پروژه خدماتی تکمیل و بهره‌برداری شده است.

تکمیل و بهره‌برداری از ۱۶ پروژه آموزشی، ۱۴ پروژه بهداشتی و هفت پروژه راه را نیز می‌توان بخشی دیگر از پروژه‌های تکمیل‌شده مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی برشمرد.

بر اساس این گزارش، دولت سیزدهم نیز رویکرد مثبتی را نسبت به بحث مسئولیت اجتماعی در پیش گرفته است؛ از تأکید وزیر نفت و پیگیری مستمر مدیران مربوطه برای تأمین بهینه سوخت زمستانی، تا موافقت با تخصیص میلیاردها تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی خوزستان که دستور آن در سفر وزیر نفت به این استان صادر شد.

دستور تأمین اعتبار مجتمع فرهنگی ورزشی سردار سلیمانی در استان کرمان، برنامه‌ریزی برای اجرای بیش از ۱۰۰ پروژه مسئولیت اجتماعی در استان ایلام و دستور احداث مرکز آموزشی در ایذه به نام شهید علی لندی از دیگر نشانه‌های این رویکرد مثبت در ماه‌های اخیر بوده است.

2/32424
کلمات کليدي
مسئولیت اجتماعی، مدیریت نظارت بر طرح‌ های عمرانی مناطق نفت ‎خیز
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تکمیل ۱۵۵ پروژه‌ مسئولیت اجتماعی در عملکرد ۱۰۰ روزه شرکت ملی نفت ایران
بهره‌برداری از دو پروژه مسئولیت اجتماعی نفت و گاز مارون در غیزانیه
اهدای بسته‌های کمک‌آموزشی به دانش‌آموزان شهرستان جم
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 4 تیر 1401 20:01:33
nioc