یکشنبه 5 تیر 1401   07:09:04

بهره‌برداری از دو پروژه مسئولیت اجتماعی نفت و گاز مارون در غیزانیه

دو پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون به همت پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی این شرکت به بهره برداری رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسجد اهل بیت(ع) روستای شاخ کوپال و مدرسه دو کلاسه شهید دیانت روستای چای ورشام بخش غیزانیه روز یکشنبه (7 آذر 1400) به بهره برداری رسید.

در این آیین که با حضور مسئول قرارگاه فرهنگی و ستاد اقامه نماز صنعت نفت جنوب،  مسئول سازمان بسیج کارمندی سپاه حضرت ولیعصر(عج)، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب، مشاور مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب در امور اجرایی، بخشدار غیزانیه و مسئولان استانی و مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون برگزار شد، مدیر عامل شرکت نفت و گاز مارون ضمن گرامیداشت مجدد هفته بسیج و تقدیر از تلاش های بسیجیان شرکت در راستای خدمت رسانی به مردم گفت: خوشبختانه توفیق حاصل شده است که توانسته ایم به مسئولیت اجتماعی سازمان در قبال مردم شریف و همجوار تاسیسات عملیاتی شرکت عمل کرده و بخشی از نیازهای این عزیزان را مرتفع سازیم، چرا که صنعت نفت در میان همین مردم فعالیت می کند و باید در حد توان و تا حدی که قانون اجازه می دهد، خدمات عمرانی، آموزشی، بهداشتی و فرهنگی مناسب را به این مناطق ارائه داد.

حمید کاویان با بیان اینکه در سال‌های گذشته و پیش از این دو پروژه، ۱۵ مدرسه و ۱۹ مسجد از سوی شرکت مارون احداث یا بهسازی شده است، افزود: به همت پایگاه مقاومت بسیج این شرکت، امسال زمین چمن مصنوعی رامشیر تامین و از سال گذشته تا کنون 4500 بسته کمک آموزشی علاوه بر ۴ هزار بسته معیشتی بین دانش آموزان و خانوارهای کم برخوردار مناطق همجوار تاسیسات توزیع شده است.

وی ضمن تاکید بر تداوم روند خدمت رسانی، به هزینه پروژه های افتتاح شده اشاره کرد و یادآور شد: برای احداث مسجد اهل بیت و مدرسه شهید دیانت به ترتیب ۵۰۰ و ۲۶۰ میلیون تومان در این منطقه هزینه شده است.

عباس ممبینی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب نیز تشکیل سازمان بسیج مستضعفین را دوراندیشی امام خمینی (ره) توصیف کرد و گفت: بسیج در زمان جنگ یک نیروی دفاعی بود اما در زمان حوادث غیر مترقبه و در بخش سازندگی و محرومیت زدایی همواره در صحنه حاضر بوده و در میدان خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضوری فعال دارد.

وی از همکاری و حمایت های شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون در حوزه محرومیت زدایی تقدیر و تلاش های بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را مایه مباهات دانست.

1/32491

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون


کلمات کليدي
مسئولیت اجتماعی، شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تکمیل ۱۵۵ پروژه‌ مسئولیت اجتماعی در عملکرد ۱۰۰ روزه شرکت ملی نفت ایران
بهره‌برداری از ۱۷۸ پروژه مسئولیت اجتماعی از سوی شرکت ملی نفت ایران
اهدای بسته‌های کمک‌آموزشی به دانش‌آموزان شهرستان جم
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 4 تیر 1401 20:01:33
nioc