13:281398/3/27

تشریح اقدام‎ها و برنامه‎ها برای ارائه خدمات شایسته‎ در بیمارستان نفت اهواز

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به گسترش خدمات در بیمارستان نفت اهواز، گفت: به این منظور تلاش كردیم در 5 سال گذشته شرایط برای ارائه خدمات شایسته تر در بیمارستان فوق تخصصی نفت اهواز فراهم شود و در این راستا اقدام های موثری نیز صورت گرفته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در آئین تكریم و معارفه رؤسای سابق و جدید بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز که یكشنبه 26 خردادماه برگزار شد، با تقدیر از تلاش های فرهاد كلانتری در مدت 14 سال تصدی ریاست بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز، اظهار کرد: وی با تلاش در عرصه های مختلف به ویژه در خصوص فعالیت های مرتبط با پیشگیری و سلامت خانواده كارنامه مثبتی از خود به جای گذاشته است.

حبیب الله سمیع گفت:‌ بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز به لحاظ جمعیت طبی و هم از نظر موقعیت جغرافیایی استرات‍ژیک ترین منطقه سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت است لذا بیشترین توجه ما به این منطقه است.

وی خرید تجهیزات پیشرفته از جمله ام آر آی، سی تی اسكن، آنژیوگرافی و رادیولوژی و بازسازی و نوسازی بخش های مختلف بیمارستان نفت اهواز را از جمله این اقدام ها برشمرد.

این مقام مسئول با اشاره به اینكه بخش هایی از این بیمارستان نیاز به نوسازی دارد، تصریح كرد:‌ راه اندازی بخش فوق تخصصی الكتروفیزیولوژی قلب و بازسازی پلی كلینیك تخصصی و اورژانس بیمارستان نفت اهواز از جمله برنامه های آتی این سازمان است.مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به سوابق بهرام دهقان، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز گفت:‌ وی از افراد صدیق، پرتلاش و زحمتكش است كه امیدواریم مسیری را كه دكتر كلانتری ایجاد كرده ادامه دهد.

انتظار كاركنان افزایش تجهیزات و امكانات بیمارستان نفت اهواز است


مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب، با قدردانی از كادر بهداشت و درمان صنعت نفت در خدمات رسانی به كاركنان و خانواده های آنان، گفت: انتظار مجموعه صنعت نفت این است كه امكانات و تجهیزات بیمارستان ها و مراكز درمانی به ویژه استان خوزستان و اهواز ارتقا یافته تا اعزام بیماران به تهران كمتر شود.

احمد محمدی تصریح كرد: باید تلاش شود تا شرایطی فراهم شود كه كاركنان مناطق عملیاتی نسبت به درمان خود و خانواده اطمینان حاصل كنند و فرآیند نوبت دهی و درمان طولانی نشود.

رئیس دانشگاه علوم پزشكی جندی شاپور اهواز هم در این مراسم با اشاره به اینكه همكاری خوبی بین این دانشگاه و بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز وجود دارد، گفت:‌ بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز در زمینه پیشگیری از بیماری های غیر واگیر خدمات شایسته ای ارائه می دهد.

ایرج نظری افزود:‌ خوزستان جزو استان هایی با بیشترین آمار بیماران نارسایی كلیه است كه باید بخش دیالیز بیماران كلیوی در بیمارستان نفت اهواز راه اندازی شود.

در ادامه این آئین كلانتری، رئیس پیشین بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز گزارشی از عملكرد دوره مدیریت خود ارائه داد و شفافیت، شایسته سالاری، تكریم نیروی انسانی، آموزش و پرهیز از حاشیه ها را از جمله شاخص های این دوره عنوان كرد.

سرهنگ میرعبدالرضا حاجتی، معاون هماهنگ كننده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود كه با اشاره به خدمات مطلوب بیمارستان نفت اهواز، تصریح كرد: این بیمارستان الگویی برای سایر مراكز درمانی است.

2/4/26810
کلمات کليدي
بیمارستان نفت اهواز، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


اورژانس هوایی در بهداشت و درمان صنعت نفت مرکزی راه‎اندازی می‎شود
تشریح فعالیت‎های کمیته مدیریت بحران در مراکز بهداشت و درمان صنعت نفت
بهداشت و درمان صنعت نفت؛ سازمان الگو در حوزه کنترل و پیشگیری
  • 1397/12/5 يكشنبه بهداشت و درمان صنعت نفت؛ سازمان الگو در حوزه کنترل و پیشگیری
    مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به اینکه ما نگران سلامتی همکاران خود هستیم و نگاه پیش گیرانه داریم، اظهارکرد: خوشبختانه توانسته ایم در حوزه کنترل و پیشگیری بیماری های غیر واگیر در کشور یک الگو باشیم و اخیرا پیشگیری در حوزه دندان پزشکی نیز به خدمات این سازمان افزوده شده است.