17:561398/4/1

خدمات بهداشت و درمان نفت برای کارکنان عملیاتی اروندان ارتقا می‎یابد

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان در بازدید از مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان گفت: برنامه ریزی در جهت رفع مشکلات موجود و ارتقای سطح خدمات درمانی به کارکنان این شرکت در دستور کار است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در بازدید نصراله حسونی بحرینی، رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان و هیأت همراه از مناطق عملیاتی شرکت نفت و گاز اروندان،‌ سعید ابراهیمی، مدیر منابع انسانی شرکت نفت و‌ گاز اروندان و مدیران مناطق عملیاتی دارخوین و یادآوران به تشریح مسائل و انتظارات کارکنان از مرکز بهداشت و درمان صنعت نفت پرداختند.

مدیر منابع انسانی شرکت نفت و گاز اروندان هدف از این بازدید را آشنایی و تعامل هرچه بیشتر مجموعه بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان با شرکت اروندان و بررسی و رفع مشکلات حوزه بهداشت و درمان کارکنان این شرکت دانست.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت آبادان نیز ضمن ابراز خرسندی از ارتباط دو مجموعه بهداشت و درمان و شرکت اروندان، ضمن بازدید از درمانگاه های موجود در مناطق عملیاتی با عملیات تولید، شرایط و سختی کار کارکنان آشنا شد.

بحرینی گفت: برنامه ریزی در جهت رفع مشکلات موجود و ارتقای سطح خدمات به کارکنان در دستور کار بوده و امید است با تلاش بیشتر، موارد مطرح شده محقق شود.

22870/4

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
بهداشت و درمان آبادان، بازدید، شرکت نفت و گاز اروندان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


تشریح اقدام‎های نفت و گاز اروندان در حوزه عمل به مسئولیت‎های اجتماعی
تشریح عملکرد نفت و گاز اروندان در صداوسیمای خوزستان
پیشرفت‎های فنی و عملیاتی طرح تحویل میادین غرب کارون به شرکت اروندان قابل تقدیر است