12:211398/4/4

لزوم پایش مستمر قراردادهای ملی حفاری با استفاده از سیستم‎های نوین نرم‎افزاری

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: پایش مستمر قراردادهای این شرکت باید مطابق با شیوه های نوین و از طریق سیستم های نوین نرم افزاری انجام شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،‌ سید عبداله موسوی روز گذشته (دوشنبه، سوم تیرماه) در آیین معارفه رئیس جدید امور حقوقی و پیمان های شرکت ملی حفاری، بر لزوم پایش مستمر قراردادهای ملی حفاری از طریق سیستم های نوین نرم افزاری تاکید کرد و گفت: برنامه ریزی برای آموزش مستمر کارکنان حقوقی و قراردادها باید براساس بالاترین سطوح کارشناسی و تخصصی صورت بگیرد.

وی با بیان اینکه نظم و انضباط  از سرفصل های مهم در موفقیت هر کاری محسوب می شود، افزود: در این حوزه نیز ایجاد نظم و انضباط بیش از پیش بر اساس مجموعه قوانین، مقررات و دستورالعمل های  شرکت ملی نفت ایران باید لحاظ شود.

موسوی نظام مند کردن قراردادها، زمینه سازی برای اقدام های موثر در موضوعات و مباحث حقوقی و قراردادی و ارایه نظرات و پیشنهادهای کاربردی در چارچوب قوانین و مقررات صنعت نفت را زمینه ساز توفیق روز افزون این بخش کلیدی در شرکت ملی حفاری ایران دانست و اضافه کرد:‌ ارتباط مستمر با واحدهای همسو در شرکت های تابع شرکت ملی نفت ایران، استفاده از بدنه کارشناسی و تعامل با واحدهای درون و برون سازمانی از موارد مهم در موفقیت این بخش است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه اثرات و نتایج هر پیمانی از2 جهت تاثیر گذاری در پیشبرد اهداف و شتاب بخشی در اجرای پروژه های عملیاتی و همچنین در آمد زایی قابل تعمق است، اظهار کرد: در مفاد و تنظیم قراردادها باید نهایت دقت عمل و کارشناسی روابط شرکت با مجری کار و یا کارفرمای طرف قرارداد صورت پذیرد.

موسوی ضمن قدردانی از تلاش های به عمل آمده از سوی همکاران و تاکید برای همکاری و هماهنگی با تمامی مدیران و روسای ستادی، فریدون بهمئی را به عنوان مشاور و سرپرست امور حقوقی و پیمان های شرکت معرفی و از خدمات یعقوب برفی نژاد در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر به عمل آورد.

22889/4
 

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
حفاری، معارفه، قراردادهای ملی حفاری، شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


ظرفیت‎های ملی حفاری در خدمت اجرای برنامه‎های توسعه‎ای نفت است/ همکاری با 230 شرکت در زمینه ساخت داخل
موسوی:‌ افق‎های جدیدی پیش روی صنعت حفاری است
تحقق 2300 مورد خدمات جانبی چاه‎های نفت و گاز به شرکت‎های نفتی