13:471398/4/9

اولویت حراست متن، حضور کارگشا و موثر در زمان وقوع بحران است

سرپرست حراست و مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، حضور مؤثر و کارگشا، همراه با همدلی در زمان وقوع بحران را از ارکان اساسی و اولویت‌های حراست برشمرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمد رهبر حضور مؤثر و کارگشا، همراه با همدلی در زمان وقوع بحران را از ارکان اساسی و اولویت‌های حراست متن برشمرد و گفت: در بحران سیل اخیر خوزستان، این همدلی کاملاً مشهود و ملموس بود. شرکت متن هم توانست با توجه به گستردگی حجم بحران، با محوریت استانداری خوزستان نقش بسیار پررنگی را در این خصوص ایفا کند.

وی گفت: شرکت متن با همراهی شرکت‌های نفتی دیگر ازجمله شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ملی حفاری، شرکت نفت و گاز اروندان، شرکت ملی گاز ایران، شرکت خطوط لوله و مخابرات و دیگر شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نفت و همچنین همکاری و هماهنگی با اداره اطلاعات شهرستان هویزه توانست با سربلندی تمام، از بحران به وجود آمده گذر کند.

رهبر افزود: با توجه به حجم بسیار بالای ورودی آب در زمان وقوع سیل، خصوصاً در منطقه عملیاتی غرب کارون که شرکت مهندسی و توسعه نفت به عنوان معین شهرستان های هویزه و شهر رفیع انتخاب شد، توانست به بهترین نحو و با همراهی، همکاری و همدلی واحدهای معاونت پشتیبانی منطقه‌ای مدیرعامل، واحدHSE، اعضای کمیته مدیریت بحران، مجریان شرکت و همچنین با کمک رسانی‌ بی‌دریغ پیمانکاران طرح‌های توسعه‌ای غرب کارون و طرح توسعه میدان نفتی آذر در شهرستان مهران با تشکیل کارگروه‌های تخصصی، بحران بوجود آمده را مدیریت کنند.

وی بیان کرد: تمام نیروهای حراست متن در ستاد و طرح‌های توسعه‌ای غرب کارون در زمان مدیریت بحران سیل، در موقعیت آماده‌باش کامل قرار داشته‌اند و بدون فوت وقت گزارش هایی در این خصوص و به صورت مداوم به مراجع ذیصلاح ارائه کرده اند.

سرپرست حراست شرکت متن حضور در نشست های کمیته مدیریت بحران منطقه، ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات کاربردی و تخصصی، حضور در نشست های مشترک با ارگان های نظامی و امنیتی در خصوص آخرین وضعیت مهار سیلاب، همراهی و پشتیبانی تیم‌های حراست با مسئولان استانی و مدیرعامل شرکت متن، هماهنگی بازدید خبرنگاران از منطقه هورالعظیم و شهرستان رفیع، انجام گشت زنی به طور مداوم و منظم در میادین توسعه غرب کارون به منظور رصد بروز خطرهای احتمالی سیلاب، پاکسازی میادین آلوده به مین و مهمات عمل نشده از بقایای جنگ تحمیلی با همکاری قرارگاه ارتش جمهوری اسلامی ایران و تهیه و توزیع مواد غذایی و بهداشتی را از دیگر فعالیت های صورت گرفته شرکت مهندسی و توسعه نفت در بحران سیل خوزستان برشمرد.

رهبر با بیان اینکه در بحران سیل اخیر، پیکر پاک ۴ شهید دفاع مقدس در حوزه عملیاتی شرکت متن (نقطه‌ صفر مرزی ایران و عراق) کشف شد، گفت: پیکر این شهدا با نظارت حراست متن و هماهنگی گروه تفحص استان خوزستان شناسایی شدند. لازم به ذکر است که پیکر پاک ۲ تن از این شهیدان دارای پلاک بوده و ۲ پیکر دیگر نیز برای انجام مراحل قانونی و شناسایی به گروه تفحص استان خوزستان تحویل داده شده است.

وی از مدیرعامل شرکت متن، معاونین، مدیران و رؤسای ستادی این شرکت و همچنین، تمام کسانی که در طول این مدت، ضمن حضور در منطقه عملیاتی و ستاد شرکت متن از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده اند و از طرح‌ها و پیشنهادات این واحد حمایت کرده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

1/21252

منبع: روابط عمومی شرکت متن


کلمات کليدي
شرکت مهندسی و توسعه نفت، حراست، سیل خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


سیل خوزستان مانع تحقق برنامه تولید نفت نشد
نقش راهبردی حراست در صیانت از منابع انسانی و تاسیسات صنعت نفت
  • 1398/5/7 دوشنبه نقش راهبردی حراست در صیانت از منابع انسانی و تاسیسات صنعت نفت
    معاون سازمان حراست صنعت نفت و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران گفت: حراست نقش مهم و تاثیر گذاری در فرایند و چرخه کار، صیانت از تاسیسات صنعت نفت و منابع انسانی و ایجاد بسترهای مناسب شغلی بر عهده دارد و در این مسیر همراه، همفکر و حامی کارکنان بوده است.
احداث مخازن ذخیره‎سازی جاسک کلید خورد/ برنامه‎ریزی برای افزایش تولید نفت یادآوران