16:101398/4/29

اعتبار ۲۶ میلیارد ریالی برای ساخت مدرسه متوسطه در مجموعه نفت اهواز

عملیات اجرایی ساخت مدرسه ۹ کلاسه متوسطه دوره اول در مجموعه مسکونی ۲ هزار واحدی نفت اهواز با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد ریال در حال اجراست و به پیشرفت ۱۵ درصدی رسیده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمد خانچی، مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در امور اجرایی و پیگیری گفت: پروژه ساخت این مدرسه با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح کمک به عمران مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران از اواسط سال گذشته آغاز شد.

وی با بیان اینکه مجری احداث این مدرسه اداره کل نوسازی مدارس خوزستان است، گفت: این مجموعه آموزشی در زمینی به مساحت هزار و ۶۵۰ متر مربع احداث می‌شود و مساحت ساختمان آموزشی آن هزار و ۱۶۰ متر مربع است و مجهز به ۲ آزمایشگاه و کارگاه، نمازخانه و کتابخانه است.

بر اساس این گزارش، ساخت مجموعه مسکونی ۲ هزار واحدی کارکنان نفت اهواز از بهمن ماه ۸۹ آغاز شد که تاکنون ۸۰۰ واحد آن تکمیل و واگذار شده است. در این مجموعه احداث ۶ مدرسه و دو  مسجد جانمایی شده که تاکنون دو مدرسه ۱۰ و ۱۲ کلاسه ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده است. ساخت یک مسجد و یک مجموعه ورزشی نیز در دست اقدام است که هزینه ساخت آنها از محل اعتبارات طرح کمک به عمران مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران تامین شده است.

2/3/27038

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
ساخت مدرسه، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مجموعه مسکونی ۲ هزار واحدی نفت اهواز
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


آخرین وضعیت طرح توسعه 28 مخزن مناطق نفت‎خیز جنوب تشریح شد
تشریح مطالعات جامع پدافند غیرعامل خوزستان در حوزه نفت و گاز
شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب فراخوان استخدام صادر نکرده است