چهارشنبه 7 خرداد 1399   14:48:14
13:121397/9/7

برگزاری 700 دوره آموزشی و تمرینی در امور ورزش نفت فلات قاره

مهمترین فعالیت‌های امور ورزش شرکت نفت فلات قاره ایران از آغاز سال جاری تا پایان شهریورماه تشریح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، طی 6 ماهه ابتدای سال جاری بیش از 700 دوره آموزشی و تمرینی در هر ماه با حضور 1215 نفر از کارکنان مناطق عملیاتی سیری، لاوان، بهرگان، خارگ، قشم و كیش برگزار شده است.

این دوره ها در رشته‌های شنا، فوتبال، فوتسال، بسكتبال، والیبال، تنیس خاكی، تنیس روی میز، بدمینتون، دارت، فوتبال دستی، قایقرانی، بیلیارد، دوومیدانی، شطرنج، بدنسازی و دوچرخه‌سواری برای آقایان و رشته‌های ایروبیک، بدمینتون، شنا، بدنسازی، یوگا، پیلاتس، آمادگی جسمانی، كوهنوردی و تنیس خاكی برای بانوان بوده است.

همچنین در این مدت به مناسبت‌های گوناگون از جمله هفته دفاع مقدس، آزادسازی خرمشهر، ماه مبارک رمضان و ... مسابقات ورزشی در همه رشته‌ها بین بانوان و آقایان برگزار شده است.

از دیگر فعالیت‌های امور ورزش شرکت نفت فلات قاره ایران، برگزاری مدرسه ورزش فرزندان پسر در تابستان با حضور 40 نفر در چهار رشته ورزشی فوتبال، كشتی، پینگ‌پنگ و فوتبال دستی در ستاد تهران و 90 نفر در دو رشته ورزشی فوتبال و دوومیدانی در منطقه بهرگان بوده است.

همچنین برگزاری جلسه مسئولان ورزش مناطق عملیاتی در ستاد تهران و منطقه عملیاتی خارگ، برگزاری تست‌های ورزشی در مناطق عملیاتی و تهران با حضور 400 نفر از آقایان و 60 نفر از بانوان در تهران، دفتر شیراز و منطقه كیش، راه‌اندازی سامانه امور ورزش و سیستم جامع ورزشی کارکنان و انبارداری، 87 مورد اعزام مربی به مناطق عملیاتی، 6 مورد اعزام تعمیركار دستگاه‌های بدنسازی به مناطق عملیاتی و ستاد تهران و 5 مورد اعزام كارشناس پیست دوومیدانی به مناطق عملیاتی از مهمترین فعالیت‌های امور ورزش شرکت نفت فلات قاره ایران در 6ماهه نخست سال جاری بوده است.

21986/4
 
کلمات کليدي
نفت فلات قاره، امور ورزش
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توسعه خدمات ورزشی در دستور کار مناطق نفت‌خیز جنوب
سکوی سرچاهی میدان نفتی سلمان ساخته و بارگیری شد/ افزایش 12 هزار بشکه‎ای ظرفیت تولید نفت سلمان
صرفه‌جویی قابل توجه با تعمیر اساسی توربین ژنراتور منطقه بهرگان
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید