شنبه 27 دی 1399   15:48:56
13:291397/11/30
امام جمعه مسجدسلیمان:
راه‎اندازی موزه نفت پیش درآمد توسعه و آبادانی مسجدسلیمان است

امام جمعه مسجدسلیمان در بازدیدی از پروژه های عمرانی و عام المنفعه صنعت نفت در این شهر مراتب رضایت و تقدیر خود را از مجموعه صنعت نفت بابت این فعالیت ها ابراز داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، حجت الاسلام صادق امینی در بازدید از 2 پروژه پارک موزه برق تمبی و ساختمان موزه گنجینه نفت بی بیان اظهار کرد: با مشاهده اقدامات انجام شده توسط مجموعه شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان حقیقتاً حس خوبی به من دست داد و می توانم بگویم که این پروژه پیش درآمد توسعه و آبادانی دوباره مسجدسلیمان خواهد بود.

وی افزود: غرور آفرینی این پروژه ها در جایی است که می بینیم در سال های اقتصاد مقاومتی با نگاه درست به حمایت از کالای ایرانی برای ساخت تأسیسات و تجهیزات این دو پروژه بزرگ اعتبار صرف شده و اتمام این پروژه ها ترسیم کننده همت، تلاش و توانستن از سوی جوانان انقلابی در چهلمین سال پیروزی انقلاب است.

رییس شورای فرهنگ عمومی مسجدسلیمان ادامه داد: امیدوارم با راه اندازی این موزه، نگاه ها به سایر جاذبه های گردشگری این منطقه عوض شده و علاوه بر گردشگری صنعتی به جذابیت های گردشگری فرهنگی و مذهبی هم برسیم.

حجت الاسلام امینی با اشاره به نقش و تأثیر راه اندازی موزه های نفت مسجدسلیمان بر تحولات اقتصادی و اجتماعی این شهر گفت: راه اندازی موزه نفت بر جذابیت های گردشگری این شهر می افزاید و موجب ایجاد موقعیت ملی و بین المللی مناسبی در حوزه گردشگری برای این شهر می شود و این به معنای تحول و رونق اقتصادی است.

وی خاطر نشان کرد: راه اندازی موزه نفت جزو شاخص های مهم امید است و این پروژه امید به تحول، رونق و توسعه را در میان مردم ترویج می کند.

 17783/3
کلمات کليدي
مسجدسلیمان، موزه نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توزیع بسته‌های نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان لالی و هفتکل
  • 1399/8/3 شنبه توزیع بسته‌های نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان لالی و هفتکل
    ‫شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در مرحله هفتم و هشتم از رزمایش کمک‌های مومنانه، اقدام به توزیع ۱۴۰۰ بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار زیر پوشش دو نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرهای لالی و هفتکل کرد. ‬
تحقق ۱۰۱ درصدی برنامه تولید نفت و گاز مسجدسلیمان
بازدید از موزه‌های نفت برای کارکنان صنعت نفت رایگان است
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید