سه‌شنبه 14 مرداد 1399   15:52:30
16:281398/1/27

دوره آموزشی «بازخورد موثر» ویژه مدیران برگزار شد

دوره آموزشی «بازخورد موثر» ویژه مدیران شرکت ملی نفت ایران به همت مدیریت آموزش و بهبود منابع انسانی این شرکت برگزار شد.


به گزارش خبرنگار NIOC، نخستین دوره آموزشی ویژه مدیران شرکت ملی نفت ایران در سال 98 با موضوع «بازخورد موثر» با هدف افزایش آگاهی مدیران در خصوص بازخورد موثر امروز (سه شنبه، 27 فروردین ماه) در ساختمان مرکزی پنجم این شرکت برگزار شد.

تدریس این دوره آموزشی برعهده داریوش غلام زاده بود که سوابقی چون برگزاری سمینارهای آموزشی متعدد در حوزه های رهبری، پرورش منابع انسانی و مدیریت عملکرد کارکنان و پژوهش در دانشگاه کارلتون کانادا،  تالیف کتاب ها و مقاله های متعدد را در کارنامه خود دارد.

بر اساس این گزارش، پیش از این دوره ‌های آموزشی ویژه مدیران ارشد شامل امنیت در دستگاه های هوشمند، حقوق شهروندی، مدیریت اخلاق حرفه ای اداری، مدیریت منابع انسانی برای مدیران غیرمنابع انسانی، راهکارهای جلوگیری از نفوذ در دستگاه های هوشمند، اصول و فنون مذاکره و مدیریت دارایی های، شنود موثر و طبقه‌بندی اسناد به همت مدیریت آموزش و بهبود منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

به گفته محمدرضا فخرایی، معاون مدیر در آموزش و بهبود منابع انسانی، این مدیریت در نظر دارد در سال جاری در مجموع 10 دوره آموزشی برای مدیران شرکت ملی نفت ایران برگزار کند.

7/18975
 
کلمات کليدي
آموزش، بازخورد موثر، علی ستوده، محمدرضا فخرایی، داریوش غلام زاده
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
آموزش 6 هزار نیرو در دوره‎های کنترل فوران چاه
ریشه‎یابی حوادث فوران چاه با برگزاری دوره آموزشی در استانداردهای جهانی
کارشناسان وزارت نفت عراق در ایران، دوره آموزشی توربین های گازی گذراندند
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید