09:551398/4/15

نشست هم‎اندیشی مشاور امور زنان با مدیران شرکت نفت و گاز شرق برگزار شد

نشست مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور بانوان و خانواده با مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مشهد مقدس برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ضمن تشریح اهمیت و جایگاه این شرکت به عنوان تنها تولید کننده گاز در شمال و شمال شرق کشور، گفت: تولید گاز ترش با خورندگی بسیار بالا، بهره برداری از میدان مشترک گنبدلی و مرکز جمع آوری گاز، برخی از خصوصیات منحصر به فرد این منطقه گازی است.

ابوالحسن محمدی گفت: با وجود اینکه ترکمنستان دیگر به ایران گازی صادر نمی کند، به یاری خداوند و همت نیروهای متخصص و توانمند شرکت نفت و گاز شرق در زمستان گذشته حتی شاهد یک روز قطعی گاز نبودیم و تولید به صورت مستمر ادامه داشت.

وی با اشاره به برخی فعالیت های انجام شده در حوزه بانوان و خانواده در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اظهار کرد: بانوان متعهد و متخصص این شرکت در بخش های مختلف از جمله منابع انسانی، امور مالی، امور فنی و...  مشغول به فعالیت هستند و تا کنون شاهد عملکردی رضایت بخش از آنها در مجموعه بوده ایم.

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده نیز از دیدگاه مثبت مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق نسبت به حوزه زنان و خانواده ابراز خرسندی کرد و گفت: امور بانوان در شرکت ملی نفت ایران تنها مربوط به مسائل زنان نیست و بخش مهمی از رسالت این امور مربوط به خانواده هاست.

طاهره سید مومنی ادامه داد: یکی از کارهای بسیار مهم و مفید انجام شده در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در حوزه زنان و خانواده، دعوت و حضور خانواده در مناطق عملیاتی و آشنایی آنها با محیط و فعالیت کاری کارکنان است.

وی حفظ و نگهداری نیروی انسانی را دارای اهمیت بالا دانست و در این راستا بر فراهم کردن زیرساخت های اجتماعی و تسهیلات رفاهی-آموزشی برای کارکنان تاکید کرد.

در ادامه این نشست مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و مشاوران مدیرعامل در امور بانوان شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه به بحث و تبادل نظر پرداختند و مسائل و مشکلات حوزه زنان و خانواده را بررسی کردند.

1/21252
کلمات کليدي
مشاور امور زنان و خانواده، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، طاهره سید مومنی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


افتتاح ۲ پروژه عام‌المنفعه در سرخس
  • 1398/6/12 سه‌شنبه افتتاح ۲ پروژه عام‌المنفعه در سرخس
    شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق با هدف عمل به مسئولیت اجتماعی و از محل اعتبارات در نظر گرفته شده، دو پروژه عام‌المنفعه در شهرستان سرخس افتتاح کرد.
آغاز عملیات پروژه نصب تأسیسات سرچاهی و خطوط لوله چاه شماره ٧٧ خانگیران
تعمیرات مراکز تاسیساتی خانگیران به پایان رسید