دوشنبه 5 اسفند 1398   17:23:25
10:251398/4/31

ارائه بیش از 11 میلیارد ریال خدمات فرهنگی در شرکت آغاجاری

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری به‌منظور ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در سال ۹۷، اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد ریال خدمات فرهنگی و اجتماعی به شهرهای همجوار این شرکت ارائه کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیمراد درویشی، مدیرخدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: خدمات فرهنگی و اجتماعی این شرکت در قالب برگزاری بیش از هشت جشن بزرگ در اعیاد و مناسبت‌های ملی و مذهبی، برگزاری بیش از ٦٦  برنامه و مراسم مذهبی در مساجد و مدارس شهرهای امیدیه، آغاجاری، برگزاری نمایشگاه کتاب و صنایع دستی، برگزاری کلاس‌های آموزشی فرهنگی، قرآن، معارف، کامپیوتر، خیاطی و ... برای عموم مردم منطقه را بخشی از خدمات این شرکت عنوان کرد.

وی گفت: تهیه و توزیع تجهیزات مورد نیاز برای اقامه نماز در مدارس شهر امیدیه، تامین هزینه روحانیون مدارس و مساجد شهرهای امیدیه/ آغاجاری و جایزان برای برگزاری نمازهای جماعت و مناسبت‌های ملی و مذهبی و همکاری درباره واگذاری بیش از ۱۱۰ مورد سالن برای مراسم امور خیریه مؤسسات و ارگان‌های شهرهای اطراف بخشی دیگر از خدمات این شرکت است.

درویشی با اشاره به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی در صنعت نفت افزود: برنامه‌های مختلفی برای اجرا در حال تدوین است که در صورت دریافت مجوزهای لازم، اجرایی خواهد شد.

2/3/27020

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز آغاجاری


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، فرهنگی، مسئولیت های اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
انجام بیش از ۱۵ هزار مورد ضخامت‌سنجی تاسیسات در آغاجاری
بومی سازی ۲۱۵۰ قطعه مورد نیاز در شرکت نفت و گاز آغاجاری
  • 1398/9/25 دوشنبه بومی سازی ۲۱۵۰ قطعه مورد نیاز در شرکت نفت و گاز آغاجاری
    مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری ضمن ابراز خرسندی از تعامل خوب بین صنعت نفت و بخش خصوصی در به اشتراک گذاری دانش فنی، تجربه و تخصص، گفت: با تکیه بر توان سازندگان داخلی، امسال ۶۴ قلم کالا شامل ۲۱۵۰ قطعه را با سود و صرفه ی ۲۸۰ میلیارد ریالی نسبت به نمونه های خارجی، بومی سازی کردیم.
بررسی مسایل منابع انساني و ساختار سازماني مناطق نفت‌خیز جنوب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید