دوشنبه 5 خرداد 1399   13:52:02
09:301398/6/13

دوره آموزشی شناسایی و پرورش استعدادهای مدیریتی صنعت نفت برگزار شد

به همت واحد آموزش و بهبود منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، دوره تکمیلی آموزشی شناسایی و پرورش استعدادهای مدیریتی صنعت نفت ویژه مدیران برگزار شد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دوره تکمیلی آموزشی شناسایی و پرورش استعدادهای مدیریتی  صنعت نفت -ویژه مدیران- صبح امروز (چهارشنبه 13 شهریور ماه) با حضور جمعی از مدیران واحدهای مختلف شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

محمدرضا فخرایی؛ معاون مدیر در آموزش و بهبود منابع انسانی در مورد این دوره آموزشی گفت: هدف از برگزاری این دوره، افزایش سطح آگاهی مدیران در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای مدیریتی در صنعت نفت است.

وی از این جلسه به عنوان دوره تکمیلی دوره آموزشی شناسایی و پرورش استعدادهای مدیریتی صنعت نفت یاد کرد و افزود: در این جلسه آموزشی، نقش مدیران در شناسایی و پرورش استعدادها به همراه فنون شناسایی و پرورش استعدادها مورد توجه و واکاوی قرار گرفته است.

به گزارش NIOC، پنجمین دوره از مجموعه دوره های آموزشی Capsul Course،‌ با عنوان دوره تکمیلی آموزشی شناسایی و پرورش استعدادهای مدیریتی  صنعت نفت -ویژه مدیران-صبح امروز (چهارشنبه 13 شهریور ماه) در محل ساختمان مرکزی پنجم شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.

در این جلسه آموزشی، داریوش غلام زاده؛ مدرس دوره، ضمن بیان تعاریف مختلف استعداد در حوزه منابع انسانی، آن را به منزله رکن رقابت پذیری در سازمان دانست و گفت: شناسایی و بهره گیری از استعدادهای انسانی می تواند نیاز به تجدید دوره های آموزشی برای انتقال مهارت یا دانش را تا حدود زیادی کاهش دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه کشف استعداد و پس از آن ایجاد محیط مناسب برای ظهور استعدادها در سازمان، از اهدافی است که باید از سوی مدیریت سازمان پیگیری شود، گفت: در این حوزه باید دو نگاه متفاوت در حوزه فردی و سازمانی مورد توجه قرار بگیرد.

23283/4




کلمات کليدي
دوره آموزشی، استعدادهای مدیریتی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
برگزاری دوره آموزشی مقررات صدور پروانه انجام کار در پایانه نفتی خارگ
دوره آموزشی تفکر استراتژیک برگزار شد
دوره آموزشی بررسی تیپ‌های شخصیتی ویژه کارکنان برگزار شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید