جمعه 9 اسفند 1398   09:05:36
19:571398/7/3

تشریح سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نفت در نمایشگاه صنعت نفت شیراز

در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیرات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی شیراز که امروز آغاز به کار کرد، سیاست‌های اقتصاد مقاومتی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه صبح امروز (چهارشنبه سوم مهرماه) با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل و مدیران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، جمعی از دیگر مدیران صنعت نفت استان فارس، متخصصان حوزه نفت و گاز کشور و مهمانان خارجی در دانشکده مهندسی دانشگاه شیراز برگزار شد.

در مراسم آغاز به کار این نمایشگاه رامین قلمبر دزفولی،  مدیر پشتیبانی ساخت و تأمین کالای شرکت ملی نفت ایران سیاست های اقتصاد مقاومتی نفت و وضعیت کالاهای ساخت داخل و حمید ایزدی، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی برنامه های این شرکت و پروژه های در دست اقدام را تشریح کردند.

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، بزرگترین شرکت تابعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به عنوان نماینده شرکت ملی نفت ایران در این نمایشگاه حضور دارد.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی تجهیرات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی شیراز با حضور بیش از 105غرفه داخلی و 4 غرفه خارجی از 4 کشور جهان از سوم تا ششم مهرماه در شیراز برگزار می شود.

2/25711
کلمات کليدي
نمایشگاه صنعت نفت شیراز، اقتصاد مقاومتی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
اقدام‌های اقتصاد مقاومتی شرکت ملی نفت ایران در اهواز بررسی شد
پیگیری طرح‌های توسعه‌ای منطقه ویژه پارس با حضور وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران
تحقق اقتصاد مقاومتی در برنامه‌ها و عملکرد وزارت نفت متبلور است/ کارنامه نفت در 6 سال گذشته درخشان است
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید