چهارشنبه 7 خرداد 1399   13:40:39
09:111398/7/20
رئیس دستگاه حفاری 83 فتح:
بازسازی و نوسازی دستگاه‌های حفاری، عامل افزایش بهره‌وری است

رئیس دستگاه حفاری 83 فتح ناوگان شرکت ملی حفاری ایران گفت: بازسازی و نوسازی دستگاه ها و تجهیزات حفاری شرکت گامی مهم در راستای افزایش بهره وری و راندمان کار محسوب می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران،‌ افشین روشنی گفت: دستگاه های حفاری بعد از یک دوره کاری در خشکی و دریا طبق بازه زمانی تعریف شده برای اورهال از مدار عملیات خارج شده و به سایت بازسازی منتقل می شود تا تعمیرات اساسی بر روی آنها صورت گیرد.

وی افزود: همسو با عملیات بازسازی دوره ای، فرآیند روزآمدسازی و ارتقاء کیفی دکل ها نیز بر اساس استانداردهای روز انجام می شود که این اقدام ها موجب بهبود عملکرد دستگاه و استمرار کار خواهد شد.

روشنی، توانمندی و ظرفیت های داخلی پیرامون بازسازی تجهیزات صنعت حفاری را مطلوب ارزیابی و اظهار کرد: این کار علاوه بر جلوگیری از خروج ارز از کشور باعث اشتغالزایی و ایجاد فرصت های شغلی شده و توان متخصصان داخلی را در خصوص تجهیزات پیچیده حفاری ارتقاء می بخشد.

رئیس دستگاه حفاری 83 فتح گفت: این دستگاه  از شمار دکل های سنگین ساخت داخل شرکت محسوب شده که از سال 1384 به ناوگان حفاری پیوسته و هم اکنون در حال حفر  یک حلقه چاه در  میدان نفتی شادگان در مناطق نفتخیز جنوب است.

بنابراین گزارش، شركت ملي حفاري ايران با در اختیار داشتن 69 دستگاه حفاري خشكي و سه دستگاه حفاري دريايي ملکی بخش عمده ای از عمليات حفاري چاه های نفت و گاز  در کشور را بر عهده دارد.

23522/4

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
دکل 83 فتح، حفاری، شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
حفر و تکمیل ۲۳ حلقه چاه‌ نفت و گاز در دو ماه نخست امسال
مرکز طب صنعتی شرکت ملی حفاری ایران افتتاح می‌شود
چگونگی افزایش بهره‌وری شرکت ملی حفاری بررسی شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید