چهارشنبه 7 خرداد 1399   14:57:53
10:441398/7/20
با هدف تامین نیازهای زائران اربعین انجام شد
انتقال بیش از 40 دستگاه کانکس و خودرو به پایانه‌های مرزی شلمچه و چزابه

مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران از انتقال بیش از 40 دستگاه کانکس و انواع خودروهای سبک و سنگین به موقعیت پایانه های مرزی شلمچه و چزابه در استان خوزستان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید عبدالله موسوی گفت: این تجهیزات با هدف تامین نیازهای زائران از سوی شرکت ملی حفاری ایران سازماندهی و در اختیار ستاد اربعین حسینی صنعت نفت خوزستان قرار گرفت.

وی افزود: این تجهیزات که از سوی مدیریت خدمات و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج شرکت ملی حفاری به منطقه ارسال شد، شامل 20 دستگاه کانکس خوابگاهی، بهداشتی و آشپزخانه  کامل با ملزومات و متعلقات لازم است.

موسوی اظهار کرد: حسب اعلام نیاز ستاد اربعین حسینی استان خوزستان و با هماهنگی ستاد اربعین صنعت نفت کانکس های خوابگاهی و بهداشتی برای اسکان ماموران پلیس راهوار، نیروهای انتظامی و حراستی، موکب صنعت نفت و همچنین تیم های پزشکی جهادی مستقر در موقعیت های مورد اشاره قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به اجتماع پر شور زائران برای عزیمت به کربلا در چند روز اخیر تعداد 13 دستگاه خودرو یخچال دار برای حمل و توزیع یخ در مناطق مرزی شلمچه و 5 دستگاه کامیون اتاق دار جهت حمل آب آشامیدنی به آنسوی مرز از سوی این شرکت تامین و کار خدمات رسانی در این موقعیت ها را با هماهنگی ستاد اربعین حسینی صنعت نفت در جنوب  برعهده دارند.

وی افزود: تخصیص 2 دستگاه خودرو سبک، تعدادی تریلر، جرثقیل و خودروهای ویژه برای حمل کانکس ها و امکانات جهت  برپایی مواکب و اعزام نیروی تخصصی در این زمینه، تهیه 2 هزار قوطی غذای کنسرو شده و اعزام گروه های فرهنگی و رسانه ای بخش دیگری از اقدام های شرکت ملی حفاری ایران در راستای تامین نیازهای مورد درخواست ستاد اربعین حسینی به شمار می آید.

موسوی حضور مستمر نمایندگان این شرکت در نشست های ستاد اربعین حسینی صنعت نفت و استان خوزستان را یادآور شد و افزود: تامین نیازهای اعلام شده از سوی ستاد در اولویت و دستور کار مدیریت و بخش های دست اندرکار در این شرکت تعریف شده است.

4/27725

منبع: کمیته اطلاع رسانی ستاد اربعین صنعت نفت


کلمات کليدي
موسوی، حفاری، ستاد اربعین حسینی، اربعین
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
حفاری و تعمیر 16 حلقه چاه در مناطق عملیاتی نفت مرکزی
  • 1399/2/14 يكشنبه حفاری و تعمیر 16 حلقه چاه در مناطق عملیاتی نفت مرکزی
    اداره حفاری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران سال گذشته با بهره‌مندی از 8 دکل، نسبت به حفاری و تکمیل ۹ حلقه چاه جدید و ۷ حلقه چاه تعمیری در مجموع به میزان ۲۷ هزار متر اقدام کرد و توسعه عملیات حفر چاه‌ زاویه‌دار را در دستور کار قرار داد.
اهداف کیفی ملی حفاری ارتقا می‎یابد
اتمام عملیات حفر و تکمیل 15 حلقه چاه‌ نفت و گاز در فروردین‌ماه
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید