جمعه 9 اسفند 1398   10:13:03
11:051398/9/26

اجرای پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی شتاب می‌گیرد

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران گفت: با اختصاص دو دستگاه حفاری و افزایش تعداد دستگاه‌ها به ۶ دکل، اجرای پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی شتاب می‌گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بابک زنگنه  در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات حفاری خوزستان افزود: برای اجرای پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی پیش از این چهار دستگاه حفاری شامل ۳۲، ۳۳، ۷۴ و ۸۹ در موقعیت‌های تعیین‌شده از سوی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران استقرار یافته بود.

وی اظهار کرد: با هماهنگی و توافق میان این شرکت و مدیریت اکتشاف با هدف شتاب بخشیدن به اجرا و پایان پروژه دستگاه‌های حفاری ۳۱ و ۴۰ فتح ناوگان شرکت نیز برای پیوستن به چهار دکل پیشین کاندیدا شدند و مراحل انتقال آنها به مناطق مورد نظر کارفرما در دست اقدام است.

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری گفت: شرکت ملی حفاری ایران تاکنون حفاری ۱۳۸ حلقه چاه‌های اکتشافی در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور را در کارنامه دارد و در نتیجه همکاری مستمر آن با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران کشف بیش از ۱۵ مخزن نفتی و گازی قطعیت یافته است.

2/28239

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، نمایشگاه صنعت نفت خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
برنامه‎ریزی شرکت ملی حفاری برای مقابله با کرونا
تامین سوخت دستگاه‌های حفاری در مناطق عملیاتی بازنگری می‌شود
بررسی همکاری مشترک ملی حفاری و پخش فرآورده‌های نفتی خوزستان برای تامین سوخت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید