دوشنبه 7 مهر 1399   07:55:48
11:251398/10/2

حضور مستمر گروه‌های عملیاتی و ماشین‌آلات مناطق نفت‎خیز جنوب برای رفع آب‎گرفتگی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: به دنبال بارندگی‌های اخیر شهر اهواز و شروع آبگرفتگی‌ها در هفت نقطه از شهر اهواز و یک نقطه از شهرستان کارون که در وسعت زیاد دچار آبگرفتگی شدید شدند، با اعزام گروه‌های عملیاتی و ماشین‌آلات مورد نیاز حضور مستمر داشته‌ایم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی روز یکشنبه (اول دی‌ماه) به همراه نماینده وزیر نفت ضمن بازدید از مناطق آب‌گرفته شهرهای کارون و اهواز اظهار کرد: مشکل آبگرفتگی بیش از ۹۵ درصد مناطقی از شهرهای اهواز و کارون که به این شرکت محول شده بود برطرف و آب‌ها تخلیه شد؛ هم اکنون نیز عبور و مرور در آنها برقرار است.

وی افزود: هم‌اکنون کار تخلیه آب بیش از ۹۵ درصد مناطقی که به ما محول شده بود انجام شده و عبور و مرور در آن مناطق برقرار است، اما به دستو وزیر نفت تا عادی شدن شرایط در کنار مردم خواهیم بود.

محسن پاک‌نژاد، معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت به نمایندگی وزیر نفت و به همراه مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران، روز گذشته (یکشنبه، یکم دی‌ماه) از مناطق آب‌گرفته شهرهای اهواز و کارون بازدید و فعالیت گروه‌های عملیاتی شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت ایران در خدمت‌رسانی به مردم را بررسی کردند.

2/28341

منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، سیل خوزستان، آبگرفتگی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توضیحات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارش خبرگزاری مهر
  • 1399/7/6 یکشنبه توضیحات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارش خبرگزاری مهر
    شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به یک گزارش خبرگزاری مهر مبنی بر از دست رفتن مالکیت شرکت ملی نفت ایران در قراردادهای BOO، این موضوع را یادآور شد که خرید موقت خدمات فنی در سه جزء از فرآیند فرآورش نفت نمکی، هیچ نسبتی با حق مالکیت شرکت ملی نفت ایران بر مخازن تحت‌الارضی یا تأسیسات روسطحی ندارد.
رونمایی از دستگاه میکروپمپ ساخت داخل برای احیای چاه‌های نفت
توضیحات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس
  • 1399/7/1 سه‌شنبه توضیحات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس
    شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به ادعای مطرح‌شده مبنی بر واگذاری انحصاری مناقصات به طیفی از شرکت‌ها موسوم به باشگاه نفت و نیرو در گزارش خبرگزاری فارس، اعلام کرد: این اتهام ناروایی است که علاوه بر تصمیم‌سازان حوزه بالادستی نفت، سلامت تمام سیستم حقوقی و مدیریتی شرکت ملی نفت ایران و مناطق نفت‌خیزجنوب را زیر سؤال می‌برد و از طریق مجاری قانونی قابل پیگیری است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید