دوشنبه 7 مهر 1399   09:39:46
15:061398/10/3

تعمیر و بازسازی کمپرسور دلاوال گاز مناطق نفت‌خیز جنوب به همت متخصصان نفتی

کمپرسور دلاوال گاز مایع ۴۰۰ در کارگاه مرکزی مدیریت تعمیر تجهیزات و ماشین‌آلات فرآیندی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تعمیر و بازسازی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، خسرو محسنی، معاون تعمیرات مدیریت تعمیر تجهیزات و ماشین‌آلات فرآیندی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار کرد: در کارخانه گاز و گاز مایع ۴۰۰ سه ردیف کمپرسور گازی پروپان از نوع دلاوال وجود دارد که به نوعی قلب تپنده کارخانه است. این کمپرسور آذرماه سال گذشته برای تعمیرات اساسی به این مدیریت واگذار شد.

وی افزود: بعد از بازکردن کمپرسور و جداسازی قطعات و مشخص شدن آسیب‌های وارده، همه قطعات این کمپرسور از جمله روتور، پروانه‌ها، بالانس درام، دیافراگم‌ها و بیرینگ‌های آن بازسازی شدند.

محسنی افزود: با توجه به كمبود قطعات اين كمپرسور قابل تعمير نبوده و بايد از رده خارج می شد اما با همت مضاعف کارکنان تعميرات اساسي مارون و زيرنظر ادارات مهندسي و بازرسي فني مديريت تعميرات و همكاري كارگاه مركزي اهواز اين كمپرسور تعمير شد و در آذرماه امسال بعد از انجام عمليات نهايي نصب و راه‌اندازي، در مدار عمليات قرار گرفت.

2/28350

منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، تعمیر کمپرسور
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توضیحات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارش خبرگزاری مهر
  • 1399/7/6 یکشنبه توضیحات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارش خبرگزاری مهر
    شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به یک گزارش خبرگزاری مهر مبنی بر از دست رفتن مالکیت شرکت ملی نفت ایران در قراردادهای BOO، این موضوع را یادآور شد که خرید موقت خدمات فنی در سه جزء از فرآیند فرآورش نفت نمکی، هیچ نسبتی با حق مالکیت شرکت ملی نفت ایران بر مخازن تحت‌الارضی یا تأسیسات روسطحی ندارد.
رونمایی از دستگاه میکروپمپ ساخت داخل برای احیای چاه‌های نفت
توضیحات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس
  • 1399/7/1 سه‌شنبه توضیحات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارش خبرگزاری فارس
    شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به ادعای مطرح‌شده مبنی بر واگذاری انحصاری مناقصات به طیفی از شرکت‌ها موسوم به باشگاه نفت و نیرو در گزارش خبرگزاری فارس، اعلام کرد: این اتهام ناروایی است که علاوه بر تصمیم‌سازان حوزه بالادستی نفت، سلامت تمام سیستم حقوقی و مدیریتی شرکت ملی نفت ایران و مناطق نفت‌خیزجنوب را زیر سؤال می‌برد و از طریق مجاری قانونی قابل پیگیری است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید