دوشنبه 18 فروردين 1399   20:51:42
18:021398/12/8

برنامه‎ریزی شرکت ملی حفاری برای مقابله با کرونا

اقدام‌های پیشگیرانه شرکت ملی حفاری ایران به منظور جلوگیری و مقابله با انتشار ویروس کرونا تشریح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سعید قربانی، مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی حفاری گفت: با توجه به انتشار سریع ویروس کرونا که به طرق مختلف انتقال می‌یابد، این مدیریت در شانزدهمین جلسه کمیته مدیریت شرایط اضطراری (ویروس کرونا) با همکاری و همراهی همه مدیریت‌ها اقدام‌های پیشگیرانه متعددی در این خصوص برنامه‌ریزی و اجرایی کرده است.

وی اقدام‌های به عمل آمده در این خصوص را بیش از ۱۵ مورد برنامه‌های پزشکی و بهداشتی از جمله تعطیلی موقت مراکز آموزشی شرکت، سینما، استخر، مجموعه‌های فرهنگی ورزشی، رستوران تالار و برگزاری جلسات آموزش کارکنان اداره خدمات اداری و اردوگاه‌ها برای نظافت و ضدعفونی ساختمان‌های ستادی و عملیاتی برشمرد و گفت: اقدام‌های صورت گرفته براساس بخشنامه ابلاغ شده از سوی شرکت ملی نفت ایران برنامه‌ریزی و اجرایی شده است.

قربانی، ضدعفونی کردن مستمر آمبولانس‌های شرکتی و استیجاری و وسایل نقلیه عمومی شرکتی، غیرفعال کردن دستگاه اثر انگشت کنترل ورود و خروج کارکنان و جمع‌آوری خشک‌کن‌های برقی دست را از دیگر موارد در حال اجرا خواند و گفت: کارکنان این مدیریت در حال آماده باش و انجام برنامه‌های پیشگیرانه هستند.

وی ضمن قدردانی از زحمات شبانه‌روزی اداره فوریت‌های پزشکی شرکت در انجام وظایف محوله افزود: آزمایش‌های اولیه اندازه‌گیری دمای بدن و ... در محل اعزام کارکنان، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده، ویزیت و غربالگری کارکنان پروازی از سوی پزشک دستگاه و همچنین نصب و نشر پوسترها و پمفلت‌های پیشگیری از ویروس کرونا از برنامه‌های در حال اجرا به این منظور است.

2/28763

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، کرونا
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
بسیج امکانات نفت و گاز زاگرس جنوبی برای مقابله با کرونا
عملیات اجرایی بخش زودهنگام طرح ملی گوره-جاسک شبانه‌روزی در جریان است
مروری بر اقدام‌های نفت در مقابله با کرونا
  • 1399/1/18 دوشنبه مروری بر اقدام‌های نفت در مقابله با کرونا
    با شیوع ویروس کرونا در کشور، نشست‌های کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران در بالاترین سطح مدیریتی و با هدف ایجاد فرماندهی واحد و اتخاذ تصمیم‌های یکپارچه و هماهنگ برای مقابله با این بحران آغاز شد و شرکت‌های تابعه ملی نفت نیز راهبردهای اتخاذشده را متناسب با نوع مسئولیت‌ها و شرایط پیرامونی خود دنبال می‌کنند.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید