سه‌شنبه 8 مهر 1399   20:56:59
09:251399/3/19

طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری وزارت نفت به ایستگاه پایانی رسید

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر نفت با اشاره به نهایی شدن ابلاغیه‎های طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری وزارت نفت، تسریع این فرایند در چهار شرکت اصلی را خواستار شد.


فرزین مینو در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، درباره اجرای طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری وزارت نفت گفت: اقدامات بسیاری در وزارت نفت با همکاری منابع انسانی چهار شرکت اصلی صورت گفته است از جمله آنکه 795 شغل پیمانکاری احصا شده و برای این مشاغل شناسنامه شغل تهیه شده است، برای آنکه این شناسنامه مشاغل عادلانه باشند با وزارت کار نیز هماهنگی‎ها صورت گرفته و از طرفی 5 الی 6 فوق‌العاده نیز برای پیمانکاران تعریف شده است.

 وی در رابطه با زمان اجرای این طرح گفت: بخش دشوار کار انجام شده است و شرکت‎ها باید با بازنگری پیمان‎ها موارد احصا شده را در پیمان‎ها اعمال کنند که در جلسات بعدی با منابع انسانی شرکت‎ها میزان پیشرفت این موضوعات پیگیری می‎شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت نفت در ارتباط با پرداخت پاداش بهره‎وری نیمه دوم سال 1398 نیز گفت: این معاونت سیاست‎گذار است و پرداخت پاداش را به شرکت ها ابلاغ کرده است.

+ فیلم/ طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری وزارت نفت در ایستگاه آخر

2/29557
کلمات کليدي
طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری وزارت نفت، منابع انسانی، فرزین مینو، کارکنان پیمانکاری، بهبود معیشت، پرداخت پاداش
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
موافقت وزیر نفت با استمرار شرایط گذشته مشمولان حالت اشتغال در شهریور
مهم‌ترین مشکلات بازنشستگان صنعت نفت بررسی شد
  • 1399/6/17 دوشنبه مهم‌ترین مشکلات بازنشستگان صنعت نفت بررسی شد
    مهم‌ترین مشکلات بازنشستگان در نشست مدیران توسعه مدیریت و سرمایه انسانی چهار شرکت اصلی وزارت نفت، مدیران اداره کل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، مجتبی فرمهینی فراهانی، معاون سازمان حراست صنعت نفت و رئیس حراست شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و نمایندگان بازنشستگان بررسی شد.
پرداخت مزایای کارکنان شاغل صنعت نفت در مناطق عملیاتی دفاع مقدس ابلاغ شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید