سه‌شنبه 28 اردیبهشت 1400   19:46:02
17:011399/5/6

گواهینامه فرماندهان صحنه در حوادث صنعت نفت اهدا شد

گواهینامه فرماندهان صحنه در حوادث صنعت نفت در اهواز و عسلویه با دستور وزیر نفت به‌صورت ویدئوکنفرانسی اهدا شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بیژن زنگنه امروز (دوشنبه، ششم مردادماه) درارتباط ویدئوکنفرانسی با احمد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در اهواز و ایرج خرمدل، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه دستور اهدای این گواهینامه‌ها را صادر کرد.

محمدی به نیابت از وزیر نفت این گواهی را به محمدحسن رفیع‌پور (نفت و گاز مارون)، احمد میرعبدالهی (نفت و گاز گچساران)، فرید غلامی حموله (نفت و گاز مسجد سلیمان)، مجتبی رحیمی‌نیا (نفت و گاز مسجد سلیمان)، رحیم جوادی‌نیا، عبدالرضا روحی، عارف نیسی پورچم فرج، روح‌الله خادم و صاحب مزمونی (منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی) تقدیم کرد.

وی مجموع افرادی که این گواهینامه را دریافت کردند ۹ نفر عنوان کرد و گفت: چهار نفر از مناطق نفت‌خیز جنوب و پنج نفر از منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر این گواهینامه‌ها را دریافت کردند.

زنگنه ضمن تبریک به دریافت‌کنندگان این گواهی‌ها اظهار کرد: ایمنی انسان‌ها و سپس تأسیسات یک اصل است و حرکت در این جهت باید تداوم پیدا کند.

وزیر نفت همچنین در ارتباط ویدئوکنفرانسی دیگر، دستور مشابهی را به ایرج خرمدل، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس داد.

خرمدل نیز به نیابت از بیژن زنگنه گواهینامه را به بهرام دشتی‌نژاد و علیرضا قدرشناس (شرکت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس)، علی چریکی، رضا رئیسی، مهدی آهوئی، علیرضا ضیائی آذرخوارانی، عباس صمصامی، امید احمدی، جواد فتحی عمادآبادی، احسان بحرانی و علی خسروی‌پور (شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی) اهدا کرد و گفت: امیدواریم شاهد حادثه‌ای در صنعت نفت نباشیم.

گواهینامه دیگر منتخبان این طرح در مناطق شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت پایانه‌های نفتی ایران، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، شرکت پالایش گاز هاشمی نژاد، شرکت پالایش گاز سرخون و قشم و شرکت پالایش گاز ایلام  از سوی سیدباقر مرتضوی، مدیرکل بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) و مشاور وزیر نفت ارسال و اهدا خواهد شد.

2/29908

منبع: شانا


کلمات کليدي
فرماندهان صحنه، HSE، ایمنی، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، اچ اس یی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
طرح جمع‌آوری گازهای مشعل منصوری و مارون در آستانه راه‌اندازی رسمی
رونمایی از سامانه الکترونیکی مدیریت پسماند شرکت ملی نفت ایران
پاسخ شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به گزارش خبرگزاری تسنیم
  • 1400/2/19 یکشنبه پاسخ شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به گزارش خبرگزاری تسنیم
    ‫شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در واکنش به گزارشی با عنوان سنگ‌اندازی برخی دولتی‌ها در مسیر توسعه خوزستان که در خبرگزاری تسنیم منتشر شده است، موضوع اصلی را مخالفت با احداث مجتمع نمایشگاهی خودروهای سنگین (و نه فعالیتی در مسیر توسعه استان) دانست و اعلام کرد: با توجه به وجود گاز هیدروژن سولفوره در نفت مخزن بنگستان اهواز، در صورت بروز حوادث غیرمترقبه و انتشار این گاز سمی، سلامت شهروندان به خطر خواهد افتاد.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید