جمعه 8 بهمن 1400   12:29:25
13:301399/5/29

نظرسنجی از کارکنان مدت‌موقت درباره کیفیت خدمات بیمه تکمیلی

با توجه به نظارت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی بر ارائه بهینه و کیفی خدمات بیمه تکمیلی به کارکنان صنعت نفت، از کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت در این باره نظرسنجی می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیرضا ترابی، مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی گفت: با تأکید فرزین مینو، معاون وزیر نفت و با توجه به مصوبات شورای اداری استخدامی وزارت نفت در زمینه لزوم بهره‌مندی کارکنان مدت موقت از سطح مطلوب «خدمات بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث»، درباره کیفیت ارائه خدمات یاشده از کارکنان نظرسنجی می‌شود.

وی با بیان اینکه دریافت دیدگاه همکاران در قالب نظرسنجی گسترده و یکپارچه در این زمینه ضروری به نظر می‌رسد، افزود: نتایج رضایت‌سنجی و بررسی دیدگاه‌های مثبت و منفی همکاران، در تدوین بسته جدید بیمه درمان تکمیلی که از وظایف معاونت است، مؤثر خواهد بود.

به گفته مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی، با توجه به پایان قرارداد بیمه درمان تکمیلی در دی‌ماه امسال، منابع انسانی چهار شرکت اصلی تا پایان شهریور فرصت دارند دیدگاه‌های همکاران از طریق شیوه‌های استاندارد و روزآمد را دریافت و نتایج را برای بررسی به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ارسال کنند.

ترابی گفت: با توجه به نظارت معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی بر ارائه بهینه خدمات بیمه تکمیلی، کارکنان قرارداد مدت موقت ‌می‌توانند دیدگاه‌های خود را در خصوص «سقف تعهدات و زمان بازپرداخت هزینه‌های درمانی»، «میزان فرانشیز»، «سطح دسترسی به مراکز طرف قرارداد»، «دارو و خدمات زیر پوشش» و «میزان رضایت از ارائه خدمات بیمه تکمیلی از پارسال تاکنون» به منابع انسانی شرکت خود اعلام کنند تا نتایج نظرسنجی پس از تجمیع، برای هرگونه تصمیم‌گیری به معاونت ارسال شود.

2/30019

منبع: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت


کلمات کليدي
کارکنان مدت موقت، بیمه تکمیلی، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، منابع انسانی، کارکنان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نظام جبران خدمات نیروهای قرارداد مدت‌موقت تا پایان سال ابلاغ می‌شود
حق‌الزحمه بهره‌وری کارکنان مدت‌موقت و پیمانکار افزایش یافت
دغدغه‌های منابع انسانی مناطق نفت‌خیز جنوب بررسی شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 7 بهمن 1400 17:41:52
nioc