جمعه 8 بهمن 1400   12:57:01
15:241399/5/29

موافقت وزیر نفت با تسهیل شرایط ثبت‌نام کارکنان پیمانکار در سامانه جذب

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از موافقت وزیر نفت با درخواست کارکنان پیمانکاری مبنی بر تسهیل شرایط ثبت‌نام در سامانه اطلاعاتی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به دنبال درخواست تعداد کثیری از کارکنان پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر و غیرپروژه‌ای درباره بهره‌مندی از شرایطی مشابه کارکنان قراردادی مدت‌موقت جهت ثبت‌نام در سامانه فارغ‌التحصیلان، بیژن زنگنه، وزیر نفت با این درخواست موافقت کرده است.

فرزین مینو در این باره گفت: تسهیلات جدید در زمینه «شرایط سنی» و «معدل» کارکنان پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر و غیرپروژه‌ای به‌گونه‌ای در نظر گرفته شده است که تعداد بیشتری از همکاران، امکان ثبت‌نام در این سامانه را داشته باشند.

وی افزود: بر این اساس، حداکثر سن برای این همکاران، در مقطع کارشناسی ۴۰ سال و برای مقطع کارشناسی ارشد ۴۳ سال در نظر گرفته شده است، همچنین کارکنان پیمانکاری شاغل در فعالیت‌های مستمر و غیر پروژه‌ای، فارغ از نوع دانشگاه و با لحاظ شرط حداقل معدل به ترتیب ۱۴ و ۱۵ برای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد و دارا بودن حداقل پنج سال سابقه کار، امکان ثبت‌نام در سامانه جذب را دارند.

براساس این گزارش، پیش از این و با موافقت وزیر نفت، تسهیلات یادشده برای کارکنان قراردادی مدت موقت نیز در نظر گرفته شده بود.

تسهیل شرایط ثبت‌نام در سامانه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، به‌منظور اجرای پروژه «ساماندهی وضع به‌کارگیری کارکنان شاغل در وزارت نفت از طریق الگوی نوین جذب نیروی انسانی» در دستور کار قرار دارد.

ارزیابی کارکنان مدت موقت از شهریور آغاز می‌شود

به دستور معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، فرایند ارزیابی کارکنان قراردادی مدت موقت نیز که پیش از این در سامانه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ثبت‌نام کرده‌اند، از شهریورماه امسال آغاز می‌شود.

به این منظور در نشستی با حضور فرزین مینو، معاون وزیر نفت، حسین فهیمی‌تبار، مدیرکل آموزش، برنامه‌ریزی نیروی انسانی و تحول اداری و علی بیاتی، مدیر مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، سازوکارهای لازم برای ارزیابی کارکنان مدت موقت واجد شرایط برای به‌کارگیری به‌صورت قرارداد مدت معین، مشخص و مقرر شده است ارزیابی کارکنان از ابتدای شهریورماه آغاز شود.

2/30062

منبع: معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت


کلمات کليدي
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، کارکنان مدت موقت، کارکنان پیمانکاری، منابع انسانی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نظام جبران خدمات نیروهای قرارداد مدت‌موقت تا پایان سال ابلاغ می‌شود
حق‌الزحمه بهره‌وری کارکنان مدت‌موقت و پیمانکار افزایش یافت
دغدغه‌های منابع انسانی مناطق نفت‌خیز جنوب بررسی شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
جمعه 8 بهمن 1400 12:56:11
nioc