چهارشنبه 1 بهمن 1399   00:30:35
11:231399/8/25

بهره‌گیری نفت از ظرفیت‌های حوزه مسئولیت اجتماعی برای خدمت‌ به مردم

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: این مجموعه و شرکت‌های تابع همواره در کنار مناطق محروم همجوار تأسیسات در تلاش هستند از ظرفیت‌های موجود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی برای خدمت‌رسانی به مردم استفاده کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی از مناطق و روستاهای همجوار تأسیسات عملیاتی در شهرستان‌های بهبهان و آغاجاری بازدید کرد و ضمن دیدار و گفت‌وگو با مردم منطقه، درباره مشکلات این شهرستان‌ها و فعالیت‌های عام‌المنفعه مناطق نفت‌خیز جنوب در این مناطق بحث و بررسی شد.

وی همکاری بیش از پیش شرکت‌های بهره‌بردار و کمیته  CSR را در ارتباط با محیط‌های پیرامونی خواستار شد و اظهار کرد: اگرچه رسالت ما حفظ و صیانت از سرمایه ملی نفت برای تولید پایدار است، اما مجموعه شرکت‌های بهره‌بردار در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی باید همه تلاش خود را برای حمایت از محیط‌های همجوار تأسیسات نفت و گاز و کاهش مشکلات آنان به‌کار برند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب عنوان کرد: سیاست کلی شرکت ملی نفت ایران در زمینه عمل به مسئولیت‌های اجتماعی این است که فاصله بین مردم و صنعت نفت را کاهش دهد و تا آنجا که قوانین جاری این شرکت اجازه می‌دهد در رفع مشکلات، همراه مردم باشد. همسو با این هدف با همکاری میان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران شهرستان‌ها و مجموعه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تلاش می‌کنیم با امکانات موجود در حد توان بخشی از مشکلات را برطرف کنیم.

ابراهیم پیرامون، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری نیز با تشریح اقدام‌های این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی بیان کرد: از ابتدای پارسال اقدام‌های قابل توجهی در بخش‌های عمرانی، خدماتی، آبرسانی، فرهنگی و اجتماعی انجام شده که این شرکت با ایجاد همکاری مناسب، همیشه در خدمت مردم منطقه بوده و تلاش کرده است با امکانات موجود برای رفع مشکلات منطقه اقدام کند.

2/30562

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مسئولیت اجتماعی، شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
جمع‌آوری روزانه ۶۷۲ میلیون فوت مكعب گاز مشعل در مناطق نفت‌خیز جنوب
تشریح رویکردهای پژوهشگاه نفت در حوزه مسئولیت اجتماعی
درخت مسئولیت اجتماعی با حمایت وزیر نفت به بار نشسته است
  • 1399/10/24 چهارشنبه درخت مسئولیت اجتماعی با حمایت وزیر نفت به بار نشسته است
    مشاور اجتماعی وزیر نفت گفت: درخت مسئولیت اجتماعی نفت با حمایت‌های مقام عالی وزارت نفت به بار نشسته است و در این مسیر همه تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت تا در اصول بنیادین مسئولیت اجتماعی، ارزش‌های اخلاقی سازمان نمود عینی‌تری پیدا کند.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید