سه‌شنبه 9 آذر 1400   02:54:32
14:101399/10/30

اتمام عملیات حفاری 6 حلقه چاه اکتشافی

مدیر پروژه‌ های حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 6 حلقه چاه اکتشافی خبر داد و گفت: مراحل حفاری 3 حلقه دیگر در حال انجام است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نصرالله عباسی با اعلام این خبر گفت: هم اکنون دستگاه های حفاری سنگین خشکی 31، 32 و 40 فتح در حال حفاری چاه های اکتشافی هستند و دستگاه های حفاری  33، 74 و 89 فتح با اتمام حفاری چاه های تکمیلی از این پروژه ها منفک و در حال انتقال به موقعیت های جدید قرار دارند.

عباسی کرد: تعامل و همکاری میان متخصصان شرکت ملی حفاری ایران و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، فرصت اجرای موفق پروژه های حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی را فراهم آورده و تلاش بر این است تا حفاری و تکمیل چاه های باقیمانده بر اساس برنامه زمانبندی اجرا شود.

وی به آماده سازی دستگاه حفاری فوق سنگین 60 فتح برای مشارکت در پروژه حفاری 8 حلقه چاه اکتشافی اشاره کرد و گفت: این دستگاه قرار است برای حفر یک حلقه چاه تعریف شده در این پروژه در منطقه هندیجان مستقر شود.

به گفته عباسی، تمرکز حفاری چاه های مورد نظر در پروژه حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی، در مناطق نفتخیز استان های خوزستان، فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد است.

وی یادآور شد: عملیات اجرایی پروژه ۸ حلقه چاه اکتشافی در تیرماه و پروژه ۶ حلقه در بهمن ماه سال 1397 آغاز شده و زمان اتمام کامل دو پروژه نیز نیمه نخست سال 1400 خواهد بود.

1/25657

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
چاه اکتشافی، شرکت ملی حفاری ایران، مدیریت اکتشاف
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تکمیل حفاری ۴ حلقه چاه در نفت‌شهر
حفر و تکمیل ۴۶ حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز کشور
فعالیت نفت در تـأمین آب سیستان تداوم خواهد داشت
  • 1400/8/30 یکشنبه فعالیت نفت در تـأمین آب سیستان تداوم خواهد داشت
    مجری طرح حفاری چاه‌های آب در سیستان که به‌عنوان کارفرمای شرکت ملی حفاری ایران در حال فعالیت هستند، به تشریح اقدام‌های انجام‌شده از سوی صنعت نفت برای عمل به مسئولیت اجتماعی پرداخته و می‌گوید: اگرچه مشکلات و موانع پرشمار، برای کار نکردن مهیا بود، اما با تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران، شاهد نتایج پرثمری بودیم.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
دوشنبه 8 آذر 1400 20:35:50
nioc