یکشنبه 10 مرداد 1400   12:29:01
09:111400/3/8

نصب شیر موتوری 42 اینچ در تلمبه‌خانه شماره 4 طرح ملی گوره-جاسک

شیر موتوری 42 اینچ کلاس 900 ساخت داخل با قابلیت استفاده در سرویس ترش در تلمبه‌خانه شماره 4 طرح ملی انتقال نفت خام گوره-جاسک نصب شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علی جعفرزاده، قائم مقام طرح ملی گوره-جاسک در این باره عنوان کرد: شیر موتوری 42 اینچ (MOV Full-Board) که برای نخستین بار در کشور ساخته شده است روز گذشته (جمعه، 7 خرداد 1400) در تلمبه خانه شماره 4 طرح ملی گوره-جاسک نصب و راه‌اندازی شد.

وی افزود: این محصول از سوی کنسرسیومی متشکل از شرکت‌های ایرانی و با دستان توانمند متخصصان داخلی برای نخستین بار در کشور پس از گذراندن مراحلی همچون ریخته‌گری و ماشین کاری، ساخته شده است و از مهم ترین قابلیت‌های آن، استفاده در سرویس‌های ترش است.

گفتنی است این شیرهای موتوری، پس از مونتاژ و پشت سر گذاشتن تست‌ها و ثبت نتایج مطلوب، به تلمبه خانه شماره 4 ارسال شده است.

2/31562
کلمات کليدي
طرح ملی گوره جاسک، تلمبه خانه، گوره، جاسک
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نکاتی برای پیشبرد طرح گوره - جاسک با توجه به تغییر دولت
ساخت و به‌کارگیری ۸۴ هزار شاخه لوله در طرح گوره - جاسک
به‌کارگیری روش ایمن اجرا در طرح گوره - جاسک
  • 1400/5/9 شنبه به‌کارگیری روش ایمن اجرا در طرح گوره - جاسک
    مدیر تلمبه‌خانه شماره ۲ و ۴ طرح انتقال نفت خام گوره - جاسک گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در عین حال ملی بودن پروژه و نبود امکان تعطیلی آن، روشی با عنوان «ایمن اجرا» در پیش گرفته شد تا افزون بر حفظ ایمنی و سلامت کارگران، اجرای به‌موقع طرح نیز تضمین شود.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید