سه‌شنبه 27 مهر 1400   18:43:28
11:441400/4/7

توضیحات شرکت پایانه‌های نفتی ایران در واکنش به گزارش خبرگزاری ایلنا

شرکت پایانه‌های نفتی ایران در واکنش به مطلب منتشر شده در خبرگزاری ایلنا با عنوان «گلایه‌های کارگران پیمانکاری عملیات دریایی پایانه‌های نفتی؛ برای اتمام دوره کاری لحظه‌شماری می‌کنیم» توضیحاتی منتشر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در توضیحات شرکت پایانه‌های نفتی ایران آمده است: «شرکت پیمانکاری طرف قرارداد با شرکت پایانه های نفتی ایران  متعهد به تامین غذای روزانه به تعداد بالغ بر ٤٠٠ نفر به صورت روزانه است، به این منظور مواد غذایی با کیفیت مطلوب و مورد تایید ناظرین کارفرما تهیه و در اختیار نیروهای ماهر آشپز گردیده و در شرایطی کاملا مورد قبول و مطلوب در شناورها طبخ می شود.

بخش دیگری از پرسیون غذا با توجه به ماهیت کاری نیروی انسانی از رستوران های مورد تایید کارفرما تهیه و به صورت گرم در محل کار سرو می شود. این در حالیست که با توجه به حساسیت موضوع، بازرسی های دوره ای از رستوران طرف قرارداد صورت می پذیرد و کلیه موازین کیفی و بهداشتی مرتبآ و به صورت منظم مورد رصد ناظرین کارفرما قرار دارد. شایان ذکر آنکه تا کنون هیچگونه گزارش مستدلی دال بر ضعف در کیفیت غذا جهت رسیدگی ارائه نشده است و رضایت عمومی از خدمات وجود داشته است.

در خصوص ادعای مطروح شده مبنی بر عدم دریافت حقوق دریایی، لازم به توضیح است حقوق دستمزد عوامل کاری در کلیه بخش های عملیاتی تمام و کمال و بدون هیچگونه وقفه ای پرداخت شده و این ادعا اساسا کذب و فاقد درجه اعتبار است. مضافا آنکه شرکت پایانه های نفتی ایران علیرغم مشکلات عدیده موجود در اجرای طرح طبقه بندی مشاغل نیز سعی در نهادینه کردن این مهم نموده و حقوق نیروهای خدوم خود را از طریق طرح طبقه بندی مشاغل به اجرا رسانیده است و پرداخت حقوق تمامی نیروها به صورت حساب مشترک بین کارفرما و پیمانکار به موقع و در پایان هرماه انجام می شود. 

شرکت پایانه های نفتی ایران پیمانکاران طرف قرارداد را از طریق فرآیند برگزاری مناقصات عمومی تعیین می کند، لذا با توجه به فضای رقابتی و توانایی اجرایی و مالی شرکت های پیمانکاری، شرکت پیمانکار حائز حداقل نرخ  در فرآیندی کاملا رقابتی تعیین می شود. در این خصوص تلاش شرکت پایانه های نفتی ایران همواره ایجاد مشارکت حداکثری به منظور بهره بندی از خدمات شرکت های توانمند بوده است.

در پایان، روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران از همکاران خود در خبرگزاری ایلنا انتظار دارد قبل از درج هرگونه خبری، صحت و سقم آن را از روابط عمومی این شرکت جویا شوند.»

2/31772
کلمات کليدي
شرکت پایانه های نفتی ایران، جوابیه
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
طراحی و ساخت شیر چهارراهه ۱۰ اینچ در پایانه‌های نفتی
نوسازی خط لوله ۴۲ اینچ در پایانه‌ نفتی خارک
نفت مانع اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز نیست
  • 1400/6/27 شنبه نفت مانع اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز نیست
    شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در واکنش به برخی شائبه‌های اخیر پیرامون پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز عنوان کرد: هیچ‌گونه مانعی از سوی صنعت نفت بر سر راه پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز وجود نداشته و محدوده‌ عملیاتی نفت عمدتاً تداخلی با محدوده‌ اجرای طرح جامع فاضلاب شهر اهواز ندارد.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 27 مهر 1400 17:09:10
nioc