یکشنبه 4 مهر 1400   09:34:00
19:441400/4/10

ابلاغ پیام قدردانی رییس مجلس به کارکنان صنعت نفت

جمعی از نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در بازدید از منطقه عملیاتی خارک، پیام قدردانی رییس مجلس از تلاش پرسنل صنعت نفت را به کارکنان این صنعت ابلاغ کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز (پنجشنبه، دهم تیرماه) پس از بازدید از منطقه عملیاتی خارک که به اتفاق رییس و یکی دیگر از اعضای این کمیسیون به میزبانی شرکت پایانه‌های نفتی ایران انجام شد، عنوان کرد: در این سفر، پیام خسته نباشید و خداقوت ریاست مجلس شورای اسلامی را به کارکنان زحمتکش صنعت نفت در این منطقه عملیاتی ابلاغ کردیم و درباره اقدام‌هایی که کمیسیون برنامه‌ریزی کرده است، توضیحاتی ارائه دادیم.

مصطفی نخعی با بیان اینکه به همت پرسنل صنعت نفت، فعالیت‌های عملیاتی صنعت نفت در منطقه خارک به صورت عادی و مطلوب در جریان است، افزود: فعالیت‌های صنعت نفت در منطقه عملیاتی خارک از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و این منطقه، همانطور که در جنگ تحمیلی آماج حملات دشمن بوده است، در جنگ اقتصادی سال‌های اخیر کشور نیز نقش بسزایی در پیشبرد اهداف صنعت ایفا کرده است.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس عنوان کرد: کارکنان و مهندسان عزیز صنعت نفت که در جریان جنگ تحمیلی اجازه توقف فعالیت‌ها را ندادند، این بار هم خوش درخشیدند و فعالیت‌های عملیاتی را در اوج تحریم‌های وحشتناک کشور به بهترین نحو پیگیری کرده‌اند.

وی گفت: تلاش می‌کنیم نقطه نظرات و پیشنهادات کارکنان به صورت مستمر به تصمیم‌گیران منتقل شود تا کارکنان بتوانند با دغدغه‌های کمتر و آسودگی بیشتر فعالیت‌های خود را دنبال کنند.

نخعی به سختی‌های کاری کارکنان صنعت نفت از جمله شرایط آب و هوایی، آلودگی‌های محیطی، دوری از خانواده و ... اشاره و خاطرنشان کرد: کار عملیاتی در صنعت نفت بسیار سخت و طاقت‌فرسا است و درک این شرایط، شاید بدون حضور در مناطق عملیاتی به راحتی ممکن نباشد.

2/31765

منبع: شانا


کلمات کليدي
کمیسیون انرژی مجلس، کارکنان صنعت نفت، خارک ، خارگ
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نوسازی خط لوله ۴۲ اینچ در پایانه‌ نفتی خارک
آغاز واکسیناسیون خانواده کارکنان صنعت نفت در مرکز تهرانسر
موانع پیش روی جذب نیروی انسانی در صنعت نفت رفع می‌شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
یکشنبه 4 مهر 1400 09:33:06
nioc