چهارشنبه 29 دی 1400   08:48:48
12:341400/6/27

آغاز واکسیناسیون خانواده کارکنان صنعت نفت در مرکز تهرانسر

واکسیناسیون خانواده کارکنان صنعت نفت (افراد بالای 18 سال) برای مقابله با کرونا در مرکز تهرانسر آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در راستای تاکید وزیر نفت و هماهنگی‌های انجام شده، واکسیناسیون برای خانواده‌های همکاران صنعت نفت (بالای 18 سال) در مرکز تهرانسر آغاز شده است.

با افزایش ظرفیت تزریق واکسن در مجتمع تهرانسر، ضمن انجام تزریق دوز اول برای تمام کارکنان صنعت نفت شاغل در تهران، تزریق دوز دوم برای کارکنان و همچنین دوز اول واکسن برای خانواده‌های محترم همکاران صنعت نفت با هماهنگی و نظارت وزارت بهداشت و سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در این مرکز در حال انجام  است.

بر اساس این گزارش، پیش از این ۲۰ شهریورماه امسال، جواد اوجی، وزیر نفت در ابلاغیه‌ای خطاب به سیدمهدی هاشمی، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت بر لزوم تسریع در واکسیناسیون کارکنان صنعت نفت تأکید و اعلام کرده بود: «با عنایت به ضرورت حفظ سلامت کارکنان صنعت نفت به‌عنوان سرمایه اصلی کشور و نظر به اولویت و اهمیت پیشگیری از ابتلای این عزیزان به بیماری کرونا، مقتضی است حداکثر طی دو ماه آینده واکسیناسیون سراسری تمامی کارکنان عزیز این صنعت اعم از رسمی، پیمانی، قرارداد مدت معین و موقت و پیمانکاری (هر دو دُز واکسن) انجام شود. در پایان شایان ذکر است همه بخش‌ها و شرکت‌های تابع این وزارتخانه ملزم به همکاری در این زمینه هستند.» 

2/32139
عكس هاي مرتبط :
کلمات کليدي
کرونا، کارکنان صنعت نفت، واکسیناسیون
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
اهمیت توأمان افزایش تولید نفت و گاز و رضایتمندی کارکنان عملیاتی 
حمایت از نیروی انسانی و رفع موانع تولید نفت و گاز در دستور کار کمیسیون انرژی مجلس
دغدغه‌های منابع انسانی مناطق نفت‌خیز جنوب بررسی شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 29 دی 1400 08:27:27
nioc