یکشنبه 14 خرداد 1402   05:00:38
09:571400/6/30

ارزیابی مطلوب عملکرد شرکت نفت خزر در مجمع عمومی سالیانه

عملكرد مالی سال 1399 شركت نفت خزر در مجمع عمومی سالیانه شركت ملی نفت ایران مورد تایید قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، نشست مجمع عمومی شرکت نفت خزر با حضور رئیس و اعضاي مجمع، نماینده سازمان حسابرسی، مدیرعامل، رئیس و اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد شرکت نفت خزر برگزار شد.
 
مدیرعامل شرکت نفت خزر در خصوص عملکرد نفت خزر در تمامی حوزه ها ‌که در قالب ترازنامه و صورتهای مالی ارائه شد ،گفت: این مهم با رعایت استانداردهای حسابداری ، بودجه ریزی صحیح و رعایت بودجه مصوب، اعمال کنترل های مالی در رسیدگی اسناد، رعایت بخشنامه ها و دستورالعمل های مالی ابلاغی از سوی وزارت نفت  و طبقه بندی صحیح حسابهای مالی و هر نوع فعالیت عملیاتی و اجرایی که منجر به ثبت رخداد صحیح مالی می شود میسر شده است .

علی اصولی تصریح کرد: موفقیت این شرکت در امور مالی حاصل دقت عمل، پشتکار و همکاری جعمی تمامی مدیریت‌های ستادی و عملیاتی است.

اصولی افزود:  باعث افتخار هست که  طی یک دهه گذشته، عملکرد مالی و صورتهای مالی شرکت نفت خزر توسط حسابرسان مستقل، مطلوب ارزیابی شده است.

در ادامه این نشست ، کریم زبیدی، مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی و عضو هیأت مدیره شرکت ملی نفت ایران نیز به صورت ویدئو کنفرانسی ضمن تقدیر از عملکرد نفت خزر در حوزه مالی ابراز اميدواري كرد در دولت جديد فعاليت هاي اكتشافي حوزه خزر خصوصا در ساختار چالوس ادامه يابد و با جذب سرمايه گذار علاوه بر فعاليت هاي اكتشافي جديد، توسعه و توليد هم داشته باشيم .

شایان ذکر است، در پایان این نشست عملکرد مطلوب شرکت نفت خزر در سال مالی ۹۹، مطابق گزارش سازمان حسابرسی به تائید مجمع عمومی سالیانه نمایندگان صاحبان سهام شرکت ملی نفت ایران رسید.

23205/8

منبع: روابط عمومی شرکت نفت خزر


کلمات کليدي
شرکت نفت خزر
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
سیاست وزیر نفت در خزر، تعامل سازنده به جای رقابت بازدارنده است
پاسخ شرکت نفت خزر به ابهامات رسانه‌ای منتشر شده درباره ساختار چالوس
توضیحی در باب ساختار چالوس به بهانه مقاله اویل‌پرایس
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
پنجشنبه 11 خرداد 1402 16:01:33
nioc