سه‌شنبه 9 آذر 1400   04:19:20
14:491400/7/25

جابه‌جایی ۴۵ دکل ملی حفاری در نیمه نخست امسال

با هدف شتاب‌بخشی در عملیات تولید نفت و گاز، ۴۵ دستگاه حفاری سنگین خشکی در نیمه نخست امسال در نقاط نفت‌خیز کشور جابه‌جا شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری در این باره با بیان اینکه جابه‌جایی دکل‌های حفاری با استفاده از ناوگان ترابری سنگین شرکت و شرکت‌های پیمانکاری حمل‌ونقل صورت گرفته است، افزود: جابه‌جایی هر دستگاه حفاری با به‌کارگیری افزون بر ۱۲۰ خودرو کشنده سنگین و فوق‌سنگین انجام می‌شود.

محمدرضا نیل‌ساز گفت: حمل‌ونقل دکل‌های حفاری و متعلقات آن در این مدت در قالب ۵ هزار و ۷۱۹ محموله صورت پذیرفته و مسافت طی شده ۷ هزار و ۲۵ کیلومتر بوده است.

رئیس اداره کل ترابری شرکت ملی حفاری ایران ادامه داد: عملیات جابه‌جایی دکل‌ها در ۶ ماه نخست سال توسط تیم‌های فنی و تخصصی ترابری با همکاری پلیس راهور در محورها و جاده‌های دسترسی استان‌های خوزستان، فارس، اردبیل، گرگان و سیستان‌بلوچستان انجام و از ابتدای فروردین تا پایان شهریورماه، ۴ هزار و ۷۴۲ محموله دیگر کالاها و مواد نیز به موقعیت عملیاتی استقرار دستگاه‌های حفاری ارسال شده است.

2/32286

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
دکل حفاری، شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تکمیل حفاری ۴ حلقه چاه در نفت‌شهر
حفر و تکمیل ۴۶ حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز کشور
فعالیت نفت در تـأمین آب سیستان تداوم خواهد داشت
  • 1400/8/30 یکشنبه فعالیت نفت در تـأمین آب سیستان تداوم خواهد داشت
    مجری طرح حفاری چاه‌های آب در سیستان که به‌عنوان کارفرمای شرکت ملی حفاری ایران در حال فعالیت هستند، به تشریح اقدام‌های انجام‌شده از سوی صنعت نفت برای عمل به مسئولیت اجتماعی پرداخته و می‌گوید: اگرچه مشکلات و موانع پرشمار، برای کار نکردن مهیا بود، اما با تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت ملی حفاری ایران، شاهد نتایج پرثمری بودیم.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
دوشنبه 8 آذر 1400 20:35:50
nioc