یکشنبه 5 تیر 1401   06:11:50
08:541400/8/3

بررسی روند پیشرفت طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) در بازدید از میدان نفتی آزادگان جنوبی از نزدیک در جریان روند پیشرفت این طرح قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ابوذر شریفی روز گذشته (یکشنبه، دوم آبان ماه) از تاسیسات فرآورش مرکزی (CTEP)، منیفولدها و مراکز جمع آوری نفت و گاز (GOSP) شمالی و جنوبی بازدید کرد و در جریان آخرین روند توسعه در این بخش قرار گرفت.

میدان نفتی آزادگان جنوبی، یکی از میدان‌های مشترک نفتی و در مجاورت مرز عراق در ۸۰ کیلومتری جنوب غربی اهواز واقع شده است.

محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران پیش از این در نشست معارفه مدیرعامل جدید شرکت متن، میدان‌های مشترک نفتی غرب کارون را به عنوان اولویت‌دارترین پروژه شرکت ملی نفت ایران اعلام و خطاب به مدیرعامل جدید شرکت مهندسی و توسعه نفت تاکید کرده بود انتظار دارد تا فرآیند توسعه میدان مشترک آزادگان جنوبی به سرعت به سرانجام برسد.

2/32363

منبع: روابط عمومی شرکت متن


کلمات کليدي
میدان نفتی آزادگان جنوبی، شرکت مهندسی و توسعه نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
سرمایه‌گذاری‌ 11 میلیارد دلاری برای تکمیل طرح‌های غرب کارون مورد نیاز است/ تاکید خجسته‌مهر بر بازنگری قراردادهای شرکت متن
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت منصوب شد (+سوابق)
مذاکرات توسعه‌ فاز دوم میدان یادآوران به‌زودی نهایی می‌شود
  • 1400/6/31 چهارشنبه مذاکرات توسعه‌ فاز دوم میدان یادآوران به‌زودی نهایی می‌شود
    مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، آخرین میزان پیشرفت فعالیت‌های این شرکت در منطقه غرب کارون را تشریح کرد و درباره میدان یادآوران گفت: مذاکرات مربوط به فاز ۲ این میدان مشترک در ماه‌های اخیر به صورت جدی‌تر دنبال شده است و امید آن می‌رود که به زودی مذاکرات نهایی و فعالیت‌های فاز دوم آغاز شود.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 4 تیر 1401 20:01:33
nioc