یکشنبه 5 تیر 1401   06:23:25
07:561400/8/8

بررسی زمینه‌های همکاری نفت و گاز اروندان و هلال احمر خوزستان

مدیران شرکت نفت و گاز اروندان و جمعیت هلال احمر استان خوزستان طی نشستی زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی و توسعه روابط دوجانبه را بررسی کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالله عذاری اهوازی، سرپرست شرکت نفت و گاز اروندان از همکاری مطلوب این شرکت با جمعیت هلال احمر استان خوزستان استقبال و برای همکاری با این سازمان در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی تعریف‌شده در سیاست‌های شرکت ملی نفت ایران اعلام آمادگی کرد.

وی با اشاره به شرایط اقلیمی خوزستان و بروز حوادث طبیعی نظیر زمین‌لرزه و سیل، گفت: صنعت نفت همواره تلاش کرده است تا در اهتمام ویژه به مسئولیت‌های اجتماعی و همکاری و همراهی با دستگاه‌های اجرایی و امدادی استان نقش تأثیرگذاری ایفا کند که نمونه بارز آن در پیشگیری از کاهش تبعات ناشی از سیلاب در سال‌های اخیر و کمک در بازسازی مناطق آسیب‌دیده بر اثر این حوادث بود.

عذاری اهوازی ضمن اشاره به مشکل کم آبی در برخی مناطق استان خوزستان در تابستان گذشته افزود: در این ارتباط نیز نفت و گاز اروندان همسو با دیگر دستگاه‌ها به مناطق و روستاهای پیرامونی تأسیسات این شرکت خدمات‌رسانی کرد.

وی اظهار کرد: شرکت نفت و گاز اروندان در اجرای برنامه‌ها و دستورعمل‌های وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران افزایش مشارکت‌های اجتماعی و ایفای نقش بیش از پیش در بهبود زیرساخت‌ها و محرومیت زدایی در گستره مناطق عملیاتی شرکت را در  دستور کار دارد.

در این نشست علی خدادادی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان با تشریح وظایف و مسئولیت‌های این سازمان، بر همدلی و همکاری مجموعه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و دست‌اندرکاران برای ارائه خدمات مطلوب در استان خوزستان تأکید کرد.

وی با ابراز خشنودی از توسعه همکاری با نفت و گاز اروندان و تبریک انتصاب عذاری اهوازی به‌عنوان مدیرعامل این شرکت افزود: از مواردی که می‌توان با همکاری این مجموعه‌ها در آن نقش ایفا کرد توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی و ارائه خدمات در قالب پروژه‌های محرومیت‌زدایی است که جمعیت هلال احمر در این ارتباط اعلام آمادگی می‌کند.

4/32351

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان


کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، هلال احمر
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شد
  • 1400/8/9 یکشنبه مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شد
    عبدالله عذاری اهوازی که پیش از این به‌عنوان سرپرست شرکت نفت و گاز اروندان منصوب شده بود، با حکم معاون وزیر نفت، به‌عنوان مدیرعامل و عضو اصلی هیئت‌مدیره این شرکت منصوب شد.
تحقق برنامه تولید شرکت نفت و گاز اروندان در نیمه نخست ۱۴۰۰
توسعه میدان عظیم و مشترک آزادگان، فتح خرمشهری دیگر است
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 4 تیر 1401 20:01:33
nioc