یکشنبه 5 تیر 1401   07:12:49
13:271400/8/8

اعزام 150 گروه از کارکنان نفت برای رفع اختلال سامانه سوخت

با همکاری شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های تابعه، بیش از 150 گروه از کارکنان حوزه فناوری اطلاعات برای کمک به رفع اختلال سامانه هوشمند سوخت پس از هماهنگی با شرکت پخش در استان‌ها، به جایگاه‌های سوخت در مناطق مختلف اعزام شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، پس از اختلال ایجاد شده در سامانه هوشمند سوخت با تاکید جواد اوجی، وزیر نفت و دستور محسن خجسته مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مدیریت‌های ستادی و شرکت‌های تابعه، امکانات لجستیکی و نیروی انسانی ستاد و شرکت‌های تابعه برای رفع اختلال ایجاد شده و شتاب بخشی به خدمت رسانی به مردم در کنار همکاران خود در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی قرار گرفتند.

بر این اساس، تا کنون 70 گروه از ستاد شرکت ملی نفت ایران، 15 گروه از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب (ستاد و شرکت‌های نفت و گاز کارون، مارون، مسجدسلیمان، آغاجاری و گچساران)، 28 گروه از شرکت نفت مناطق مرکزی (ستاد و شرکت‌های نفت و گاز شرق، غرب و زاگرس جنوبی)، 10 گروه از شرکت نفت فلات قاره ایران (ستاد و مناطق عملیاتی)، 18 گروه از شرکت ملی حفاری ایران، 7 گروه از شرکت پایانه‌های نفتی ایران (پایانه شمال و خارک)، 6 گروه از شرکت نفت خزر و 2 گروه از سازمان منطقه اقتصادی ویژه پارس به جایگاه‌های سوخت در مناطق مختلف کشور اعزام شدند و در کنار همکاران شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برای رفع سریعتر اختلال سامانه هوشمند سوخت قرار گرفتند. 

همچنین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، شرکت‌های ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، مهندسی و توسعه نفت، نفت و گاز پارس، نفت و گاز اروندان و دیگر شرکت‌های تابعه نفت در تماس با ستاد شرکت ملی نفت و شرکت پخش، آمادگی خود را برای افزایش گروه‌ها و اعزام کارکنان جهت همکاری اعلام کردند؛ همه کارکنان بخش فناوری اطلاعات و IT شرکت‌های تابعه نیز در آمادگی کامل بسر می‌برند و در صورت درخواست شرکت پخش به سرعت در مناطق مورد نظر حضور خواهند یافت.

بر اساس این گزارش، وزیر نفت در دو روز گذشته نیز با حضور در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از نزدیک در جریان روند عملیاتی رفع اختلال سامانه سوخت قرار گرفت. اوجی همچنین از اختصاص سهمیه جبرانی در پایان آبان به انواع وسیله نقلیه خبر داد.

2/32358
کلمات کليدي
سامانه هوشمند سوخت، پمپ بنزین، بنزین
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
بسیج امکانات نفت برای کمک به رفع اختلال سامانه هوشمند سوخت
قدردانی رئیس‌جمهوری از تلاش‌ها برای رفع اختلال سامانه سوخت
سهم ۴۰ درصدی پارس جنوبی در تولید بنزین کشور
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 4 تیر 1401 20:01:33
nioc