یکشنبه 5 تیر 1401   06:37:14
10:311400/9/7

لزوم توسعه فعالیت‌های برون‌مرزی در مجموعه تاسیسات دریایی

رئیس هیئت رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت با معارفه اعضای جدید هیئت مدیره شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران بیان کرد: مدیران این مجموعه به هیچ‌وجه نباید به پروژه‌های داخل مرزهای کشور قانع باشند و توسعه فعالیت‌های برون‌مرزی را به تحریم گره نزنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالحسین بیات در آیین معارفه اعضای جدید هیئت مدیره شرکت تاسیسات دریایی بر لزوم حمایت از بخش خصوصی تأکید کرد و گفت: مدیران بسیاری از بدو تأسیس این شرکت تاکنون تلاش کردند. بر اساس گزارش‌های موجود، در زمینه بهبود ساختارهای پروژه‌ای و توسعه منابع انسانی این شرکت اقدام‌های ارزشمندی صورت گرفته است و فرصت تقویت و ایجاد راهکارهای ثمربخش برای این مجموعه کماکان وجود دارد.

وی تقویت مدیریت ارشد شرکت و ارتقای جایگاه آن در منطقه و ایجاد حوزه‌های گسترده کاری و رقابتی برای شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران را هدف تغییر مدیران شرکت تأسیسات دریایی بیان کرد و افزود: انسان همواره به تغییر نیاز دارد و تغییر به هیچ عنوان ناخوشایند نیست، چنانکه ما در احادیث داریم که اگر انسان دو روز مثل هم داشته باشد سودمند نخواهد بود.

رئیس هیئت رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت تصریح کرد: مدیران این مجموعه به هیچ‌وجه نباید به پروژه‌های داخل مرزهای کشور قانع باشند و توسعه فعالیت‌های برون‌مرزی را به تحریم گره نزنند و با درس‌آموزی از تجربه دفاع مقدس، همانند مجاهدان این عرصه راه‌های نفوذ به بازارهای هدف را شناسایی کنند. 

محمدرضا زهیری، مدیرعامل جدید شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران نیز در این نشست اظهار کرد: شرکت تأسیسات دریایی یکی از مجموعه‌های منحصربه‌فرد در زمینه فعالیت‌های فراساحل از جمله ساخت سکوهای نفتی، گازی و سازه‌های مرتبط در منطقه است و اینجانب به سبب حضور در شرکت‌های کارفرمایی نظیر نفت و گاز پارس، از نزدیک با عملکرد این شرکت در زمینه‌های مختلف اعم از ساخت، نصب سکو و جکت و نیز فعالیت شناورها آشنا هستم که این آشنایی، سبب تسهیل در مدیریت مجموعه خواهد شد.

در این آیین، محمدرضا زهیری به‌عنوان مدیرعامل، علیرضا ضیغمی به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و مهدی نوراحمدی به‌عنوان عضو هیئت مدیره شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران منصوب و از خدمات و زحمات آقایان سعید وفاپور، مدیرعامل پیشین و اعضای هیئت مدیره شرکت تقدیر شد.

2/32455

منبع: شانا


کلمات کليدي
صندوق های بازنشستگی صنعت نفت، شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
برگزاری آیین تکریم و معارفه اعضای صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت
بیات: اویک نماد بارز توانمندی‌های صنعت نفت ایران است
  • 1400/8/5 چهارشنبه بیات: اویک نماد بارز توانمندی‌های صنعت نفت ایران است
    رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره پیشین مجموعه اویک و آرزوی توفیق برای مدیرعامل و ریاست جدید هیئت‌مدیره این گروه، اویک را نماد بارز توانمندی‌های صنعت نفت ایران خواند و ابراز امیدواری کرد که روند روبه‌رشد این مجموعه ادامه یابد.
فسادستیزی، اولویت نخست صندوق بازنشستگی صنعت نفت است
  • 1400/7/11 یکشنبه فسادستیزی، اولویت نخست صندوق بازنشستگی صنعت نفت است
    رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: فسادستیزی اولویت یک صندوق است، بنابراین شفاف‌سازی، تعاریف و تنظیم قراردادها و مبارزه با فساد و پیشگیری از آن با جدیت در صندوق و شرکت‌های مرتبط پیگیری می‌شود.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 4 تیر 1401 20:01:33
nioc