سه‌شنبه 27 اردیبهشت 1401   11:31:18
08:051400/9/20

نشست هم‌اندیشی مدیریت موثر کالای پروژه در مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد

نشست هم‌اندیشی اقتصاد مقاومتی و مدیریت موثر کالای پروژه جهت حداکثر استفاده از توانمندی سازندگان داخلی با حضور مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با توجه به تاکید محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران بر اجرای سیاست‌های اصولی اقتصاد مقاومتی و حداکثر استفاده از توانمندی سازندگان داخلی در اجرای پروژه های صنعت نفت، جلسه هماهنگی واحدهای ستادی و عملیاتی در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد. 

در این نشست که با حضور کرامت‌اله افخمی، مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت، مدیر تدارکات و امور کالا و سایر مدیران و مسئولان ارشد شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب برگزار شد در مورد نحوه مدیریت موثر کالای پروژه و حداکثر استفاده از توانمندی سازندگان داخلی و اجرای سیاست های اصولی اقتصاد مقاومتی هم‌اندیشی و تبادل نظر شد.

در این جلسه پیگیری و نظارت بر اجرای برنامه‌ها و دستورالعمل‌های صادر شده نیز مورد تاکید قرار گرفت. 

همچنین در نشست پایانی که در دفتر مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیزجنوب برگزار شد، اعلام نیازهای اولویت‌دار و تجمیع تقاضاهای اقلام راهبردی مورد نیاز آن شرکت جهت برنامه‌ریزی ساخت داخل به‌صورت یکپارچه مورد تایید و تاکید مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیزجنوب و مدیرپشتیبانی ساخت و تامین کالا قرار گرفت و مقرر شد در اسرع وقت پیگیری و اقدام‌های لازم در این مورد انجام شود.

2/32546
کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مدیریت پشتیبانی ساخت و تامین کالا، ساخت داخل
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
تشریح اولویت‌های مناطق نفت‌خیز جنوب برای افزایش بهره‌وری
چالش‌های مناطق نفت‌خیز جنوب در حوزه پدافند غیرعامل بررسی شد
تولد نخستین سازمان مدیریت یکپارچه خطوط لوله در مناطق نفت‌خیز جنوب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 23:43:23
nioc