دوشنبه 5 خرداد 1399   13:35:42
15:421393/10/6

نظام نوین مدیریت عملکرد در مناطق نفت خیز جنوب اجرایی می شود

نشست مشترک هماهنگ کنندگان نظام نوین مدیریت عملکرد شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های تابعه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این جلسه با حضور ناصر مولایی؛ رئیس طرح و برنامه ریزی نیروی انسانی شرکت ملی نفت، جمشید خدری؛ مدیر منابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، ابراهیم پیرامون؛ مدیرعامل و حشمت الله علاسوند؛ مدیر منابع انسانی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان و کارشناسان این حوزه برگزار شد.
بررسی روند اجرا و شناخت چالش ها و مشکلات موجود بر سر راه پیاده سازی نظام نوین عملکرد در سطح مناطق نفت خیز جنوب از جمله اهداف برگزاری این نشست یک روزه بود.
در این نشست فازهای مختلف نظام مدیریت عملکرد شامل فاز یک، جایگزین سازی فرم های کاغذی با سامانه هوشمند، فاز دوم، استاندارد سازی، فاز سوم، یکپارچه سازی سامانه مدیریت عملکرد با سایر سامانه های منابع انسانی مطرح شدند و کارشناسان حوزه منابع انسانی به بحث و تبادل نظر در خصوص مزایا و معایب این نظام پرداختند.
بر اساس پیش نویس تأیید شده این نظام در هیئت مدیره شرکت ملی نفت و ضوابط طراحی شده در این سامانه، شرح مأموریت و وظایف واحدها و اطلاعات نیروی انسانی در این سامانه تعریف و از این پس ارزیابی سالانه عملکرد کارکنان کاملاً به صورت سیستمی و با این نظام صورت می گیرد.
آگاهی از اهداف و انتظارات، عینی بودن شاخص ها و استاندارد ها، تأثیر نتایج بر شرایط شغلی، ارایه بازخورد مستمر و نظام اجرایی از جمله مزایای این نظام است که توسط واحد طرح و برنامه ریزی نیروی انسانی و با همکاری فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت طراحی و در حال پیاده سازی است.
فاز اول این نظام با دستور و ابلاغ رکن الدین جوادی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تا قبل از پایان سال جاری اجرایی می شود.

شماره خبر: 17646/8

منبع: روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان


کلمات کليدي
نظام نوین مدیریت عملکرد، نفت مسجدسلیمان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
صعود کوهنوردان نفت مسجد سلیمان به کوه « کلار »
فاز نخست نظام نوین مدیریت عملکرد صنعت نفت، ابتدای سال آینده اجرایی می شود
آتش سوزی در پایگاه هوانیروز مسجدسلیمان اطفاء شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید