سه‌شنبه 27 مهر 1400   19:05:05
09:251394/3/2
توسط موسسه مطالعات بین المللی انرژی تالیف شد:کتاب مدیریت استعدادها، چالش‌ها و راهکارها با رویکردی به صنعت نفت

بر اساس مصوبات شورای پژوهشی مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی مبنی بر تدوین کتاب از پروژه های اختتام یافته، این پژوهشکده کتاب مدیریت استعدادها، با رویکردی به صنعت نفت را تألیف کرد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بر اساس مصوبات شورای پژوهشی مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی مبنی بر تدوین کتاب از پروژه های اختتام یافته، این پژوهشکده کتاب "مدیریت استعدادها، با رویکردی به صنعت نفت" را تألیف کرده است.

در این کتاب، نظام مدیریت استعدادها از ابعاد گوناکون مورد بحث قرار گرفته است. مطالعه این کتاب، به شناخت واقع بینانه مدیران از مدیریت استعدادها کمک خواهد کرد تا در زمان رویارویی با مسائل پیچیده افراد مستعد‌، بتوانند ابزارهای مناسب را انتخاب کرده و بهتر تصمیم‌گیری کنند.

براساس این گزارش، یکی از مباحث نوین در ادبیات مدیریت منابع انسانی، "سرمایه فکری" است. سرمایه‏ فکری شامل "سرمایه‌های انسانی، ساختاری و رابطه‌ای" است که سرمایه انسانی مهمترین بخش آن است. در میان اجزای سرمایه انسانی، استعدادها از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند.

بر اساس این گزارش، مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی وابسته به وزارت نفت و از مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی تابع ضوابط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری محسوب می شود که ماموریت خود را در سال ۱۳۷۰ به عنوان یک مرکز پژوهشی آغاز کرده است.

شماره خبر:16644/1

کلمات کليدي
مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
سرپرست مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی منصوب شد
رئیس مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی منصوب شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
سه‌شنبه 27 مهر 1400 17:09:10
nioc