دوشنبه 5 اسفند 1398   18:55:09
10:511395/7/1
یادواره شهدای شرکت های نفت و گاز کارون و خدمات پشتیبانی نفت برگزار شد

همزمان با اولین روز هفته دفاع مقدس، یادواره 45 شهید شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و خدمات پشتیبانی و ترابری نفت با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اهواز برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران؛ سردار محسن رضایی چهارشنبه 31 شهریور در یادواره شهیدان شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و خدمات ترابری و پشتیبانی نفت، گفت: دوران دفاع مقدس، دانشگاه پیشرفت ملت ایران و کلاس بهبود زندگی مردم است و اگر این راه را در صنعت و دیگر بخش ها ادامه دهیم، اتفاقات بزرگی رقم می خورد.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: دفاع مقدس برای اقتصاد و زندگی درس های بسیاری آموخت و در واقع دانشگاه بزرگی برای سیاستمداران و سرمشقی برای زندگی مردم است.

وی افزود: دفاع مقدس بسیار ارزشمند است چرا که بسیاری از کشورها قصد اشغال کشور را داشتند اما مردم در برابر آنها مقاومت کرده و با دست خالی پیروز شدند.

رضایی با تشریح توطئه های دشمنان علیه ملت ایران به ویژه آل سعود، ادامه داد: آل سعود از ابتدای انقلاب منشأ مشکلات فراوانی برای ایران بوده و خود از کشورهایی است که صدام را به عرصه جنگ با ایران وارد صحنه کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: کشورهای جهان می دانند که نظام جمهوری اسلامی ایران از اقتدار لازم برخوردار است و بنا ندارد تا اگر کسی غلطی کرد، زود از کوره در رود، بلکه به دنبال راه های موثر تر است.

مراد کمالی، مدیرعامل خدمات ترابری و پشتیبانی نفت نیز در این آیین گفت: در مجموعه این شرکت، حدود 200 جانباز مشغول به خدمت هستند و 45 شهید از این دو مجموعه در خطوط مرزی و عملیات ها یا در تأسیسات نفتی تقدیم اسلام و انقلاب شد.

وی افزود:همچنین 167 فرزند شهید و بیش از 50 نفر از خانواده درجه یک معظم شهدا در این شرکت فعالیت می کنند و بخشی از نیروهای عملیاتی شرکت و پرسنل، در بسیج پرونده دارند.

مدیرعامل خدمات ترابری و پشتیبانی نفت گفت: همه افرادی که در کار جهادی شرکت می کنند، روحیه بسیجی داشته و به تعبیر رهبر معظم انقلاب کار در این دو مجموعه و مناطق نفتخیز کار جهادی است.

وی تصریح کرد:در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل همه به عنوان جهادگران عرصه تولید، با روحیه جهادی وظیفه محول را به بهترین شکل انجام می دهند.

کمالی یادآور شد:400 شهید والامقام شاغل در بخش های صنعت نفت جنوب، جان خود را فدا کردند تا ملت ایران امروز در کمال آرامش زندگی کنند.

گفتنی است یادواره 45 شهید شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و خدمات ترابری و پشتیبانی نفت با حضور خانواده معظم شهدا ،فرماندهان سپاه، مسئولین استانی،کارکنان و مدیران مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های تابعه و بسیجیان برگزار شد.

شماره خبر: 18958/3

کلمات کليدي
نفت و گاز کارون، خدمات پشتیبانی و ترابری نفت، یادواره شهدا
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نهمین یادواره تدفین شهدای گمنام وزارت نفت برگزار شد
دستگاه هاي جريان سنج كامپيوتري بومي سازي شد
 افزایش روزانه 135 هزار بشکه ای تولید نفت کارون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید