13:361397/9/28
با همکاری امور بانوان و شورای نیکوکاری انجام شد
برگزاری جشنواره خیریه شب یلدا در مدیریت اکتشاف

جشنواره خیریه شب یلدا با هدف فروش محصولات هنری بانوان شاغل در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید صالح هندی صبح امروز در آیین افتتاح جشنواره خیریه شب یلدا ضمن ارائه گزارش عملکرد شورای نیکوکاری، خطاب به اعضای اجرایی شورا گفت: برای هدفمند کردن کمک ها و جلوگیری از موازی کاری، بهتر است کمک رسانی به جامعه هدف با همکاری سایر نهادهای خیریه انجام شود.

در این جشنواره که با همکاری اموربانوان و شورای نیکوکاری مدیریت اکتشاف برگزار شد، محصولاتی نظیر صنایع دستی هنر ویترای، سفال، نمد و شیرینی ویژه شب یلدا به فروش رسید. گفتنی است، درآمد حاصل از این جشنواره صرف امور خیریه می شود.

شورای نیکوکاری مدیریت اکتشاف، در چند سال گذشته به صورت خودجوش با همکاری کارکنان و جمع آوری کمک های پراکنده به نیازمندان، تشکیل شد تا اینکه در سال ۱۳۹۵ با تنظیم اساس نامه، این شورا به طور رسمی و منسجم فعالیت خود را آغاز کرد.

از اقدام های این شورای نیکوکاری می توان به کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، آزادکردن زندانی هایی که مشکل مالی داشته اند (در شب عید)، حمایت مادی و معنوی پیوسته از دانش آموزان محروم در مدارس حاشیه تهران، کمک مالی به درمان بیماران خاص و ... اشاره کرد.

برگزاری دوره های آموزشی هنری توسط بانوان هنرمند نیز از دیگر اقدام های حمایتی شورای نیکوکاری است. برگزاری این کلاس‌ها به صورت خودجوش از سوی همکاران هنرمند مدیریت اکتشاف پیگیری و پس از کسب موافقت از سوی مدیر و معاون منابع انسانی وهماهنگی‌های لازم، آموزش انجام پذیرفت و با پرداخت هزینه کلاسها به شورا، این آموزش ها منجر به برگزاری این جشنواره خیریه و فروش محصولات آن به نفع امور خیریه شد.

1/22090
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید