09:211397/10/25

نمایش فیلم‎های سی‎وهفتمین جشنواره فجر در سینمای نفت

همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه این جشنواره به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اکران می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هر ساله همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر که در ایام دهه مبارک فجر برگزار می شود، امکان نمایش فیلم های این جشنواره در مجموعه فرهنگی- ورزشی شماره یک صنعت نفت برای کارکنان و خانواده های آن‎ها فراهم می شود؛ امسال نیز مانند سنوات قبل این برنامه برگزار می شود.

مجری طرح نمایش فیلم های منتخب جشنواره فیلم فجر در باشگاه صنعت نفت با اشاره به استقبال پرشور هر ساله‎ی کارکنان صنعت نفت از این طرح که خود بخشی از هزینه های آن را می پردازند، افزود: امسال نیز با حمایت مسئولان این دوره از برنامه ها همزمان با دهه فجر برگزار خواهد شد.

امراله ابوترابی با اشاره به اینکه امکان واگذاری بلیت‎ها برای کارکنان محترم شاغل در ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران فراهم شده است، اظهار کرد: همکاران می توانند با مراجعه به روابط عمومی و پرداخت هزینه مرتبط بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند.

همزمان با شروع جشنواره فیلم فجر و ایام دهه مبارک فجر به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران فیلم های منتخب جشنواره فجر در سه سانس روزانه در در مجموعه فرهنگی، ورزشی شماره یک صنعت نفت به نمایش در می‎آید.

2/25742
کلمات کليدي
جشنواره فیلم فجر
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


پرواز سیمرغ جشنواره فیلم فجر بر فراز سینمای نفت
  • 1396/11/11 چهارشنبه پرواز سیمرغ جشنواره فیلم فجر بر فراز سینمای نفت
    همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اکران می شود.
جشنواره فیلم فجر به ایستگاه سینمانفت رسید
  • 1395/11/10 يكشنبه جشنواره فیلم فجر به ایستگاه سینمانفت رسید
    همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه جشنواره (سودای سیمرغ) به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در مجموعه فرهنگی، ورزشی شماره یک صنعت نفت اکران می شود.
استقبال پرشور نفتی‎ها از پرواز سیمرغ سی‎وچهارم در سینمای نفت