سه‌شنبه 14 مرداد 1399   16:18:41
14:501398/2/28
مسابقات فوتسال جام رمضان یادواره مرحوم قائمی برگزار شد

دیدار پایانی مسابقات فوتسال جام رمضان با برتری تیم نفت فلات قاره روز جمعه (27 اردیبهشت ماه) به کار خود پایان داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی مدیریت اکتشاف، فینال مسابقات فوتسال جام رمضان-یادواره مرحوم دکتر قائمی روز گذشته (27 اردیبهشت ماه) در پژوهشگاه صنعت نفت برگزار و تیم های فلات قاره، مدیریت اکتشاف و انرژی تهران به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شدند.

در این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان 8 تیم مدیریت اکتشاف، فلات قاره، متن، پژوهشگاه صنعت نفت از بخش دولتی و تیم های تهران انرژی، انرژی توانا، انرژی پاسارگاد و دانا انرژی از بخش خصوصی حوزه بالادستی صنعت نفت، حضور داشتند.

مسابقات جام رمضان به مدت یک هفته به میزبانی پژوهشگاه صنعت نفت و از سوی شرکت انرژی توانا با هدف ایجاد فضایی دوستانه و ورزشی و همچنین تحکیم ارتباط و همبستگی میان مدیران و کارشناسان حوزه بالادستی صنعت نفت برگزار شد.

گفتنی است، در پایان مسابقات با حضور مدیران ارشد تیم های شرکت کننده از بهترین دروازه بان، آقای گل و برترین تیم از نظر اخلاق، با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

مرحوم قائمی که به عنوان انسانی والا و دانشمندی فرهیخته سال های متمادی در دانشگاه صنعت نفت و شرکت های دانش بنیان خدمت کرده، در سال 1397 دار فانی را وداع گفت.  

1/21252
عكس هاي مرتبط :
کلمات کليدي
فوتسال، جام رمضان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
مدیریت اکتشاف قهرمان رقابتهای فوتسال شد
قهرمانان مسابقات فوتسال جام رمضان معرفی شدند
چهره تیم های نفتی صعود کننده به مرحله دوم مسابقات فوتسال مشخص شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید