10:251398/4/31

ارائه بیش از 11 میلیارد ریال خدمات فرهنگی در شرکت آغاجاری

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری به‌منظور ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در سال ۹۷، اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد ریال خدمات فرهنگی و اجتماعی به شهرهای همجوار این شرکت ارائه کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیمراد درویشی، مدیرخدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: خدمات فرهنگی و اجتماعی این شرکت در قالب برگزاری بیش از هشت جشن بزرگ در اعیاد و مناسبت‌های ملی و مذهبی، برگزاری بیش از ٦٦  برنامه و مراسم مذهبی در مساجد و مدارس شهرهای امیدیه، آغاجاری، برگزاری نمایشگاه کتاب و صنایع دستی، برگزاری کلاس‌های آموزشی فرهنگی، قرآن، معارف، کامپیوتر، خیاطی و ... برای عموم مردم منطقه را بخشی از خدمات این شرکت عنوان کرد.

وی گفت: تهیه و توزیع تجهیزات مورد نیاز برای اقامه نماز در مدارس شهر امیدیه، تامین هزینه روحانیون مدارس و مساجد شهرهای امیدیه/ آغاجاری و جایزان برای برگزاری نمازهای جماعت و مناسبت‌های ملی و مذهبی و همکاری درباره واگذاری بیش از ۱۱۰ مورد سالن برای مراسم امور خیریه مؤسسات و ارگان‌های شهرهای اطراف بخشی دیگر از خدمات این شرکت است.

درویشی با اشاره به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی در صنعت نفت افزود: برنامه‌های مختلفی برای اجرا در حال تدوین است که در صورت دریافت مجوزهای لازم، اجرایی خواهد شد.

2/3/27020

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز آغاجاری


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، فرهنگی، مسئولیت های اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


توزيع 4500 بسته كمک آموزشي در مدارس مناطق محروم آغاجاری
  • 1398/7/9 سه‌شنبه توزيع 4500 بسته كمک آموزشي در مدارس مناطق محروم آغاجاری
    همزمان با فرا رسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی، شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری برای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی ۴ هزار و ۵۰۰ بسته کمک آموزشی بین دانش‌آموزان مدارس محروم شهرستان‌ها و روستاهای همجوار این شرکت توزیع کرد.
تحقق ۱۰۴ درصدی برنامه تولید نفت خام در شرکت آغاجاری
پروژه احیا و بازسازی زیست‌بوم‌های مرجانی جزیره خارگ آغاز به‎کار کرد